חג הפסח כבר מגיע, ויש לא מעט משימות שצריך לבצע. בין הגאלת הכלים, סידור הבית, רכישת ריהוט חדש ושאר משימות: ישנו סידור הארון המוכר שמבצעים בכל אביב, כמו גם בעת החלפת ביגוד חורף לביגוד קיץ ולהפך. אחסון וסידור ביגוד חשוב למען התמצאות נכונה יותר בארון ובחירת ביגוד במהירות ובצורה מסודרת. אז מה צריך לדעת על אחסון בגדים? הנה כמה טיפים מעולים לארגון נכון:

בחירת ארון בגדים טוב

ארגון המלתחה שלכם חייב להתחיל מבחירת של ארון טוב או סידור חדר הארונות בצורה יעילה. כיום אפשר לארגן שטח אחסון גם ללא ארון באמצעות מתלים ניידים עם גלגלים שיתאימו לתליית בגדים, באמצעות תליית מדפים, סידור ובחירת קופסאות אחסון כמו גם הקצאת שטח מתאים עבור חדר ארונות.

פתרונות אחסון לארון

לעיתים, הארון שקנינו או חדר הארונות שלנו אינו מצליח להכיל את כמויות הפריטים שיש בו. מלבד זאת, לא כל הארונות מכילים מתלים לנעליים או מגירות מתאימות וכאן אפשר להיעזר באמצעים שונים שמתאימים לארגן את המרחב נכון יותר.

יש כמה אביזרים שבאמצעותם תוכלו לארגן את הבגדים שלכם ואפילו לארגן באמצעותם את חדר הארונות בצורה טובה יותר:

מתקנים נשלפים לארונות – מתקנים שונים כמו מוטות, מתלים ושאר אביזרים יאפשרו תוספת מבורכת לארון או לחלל הנתון.

אביזרים ופרזולים – בחנויות פרזול כמו זה תמצאו אביזרים לצינורות תלייה, נושאי צינורות לארון וכדומה. את צינורות התלייה אפשר להתאים לפי גודל המרחב הנתון לאחסון בגדים.

מתקני תלייה – בדירות קטנות או במקומות שאין בהם ארון, אפשר לתלות מתקנים ייעודיים שמספקים את הסדר הדרוש בארון. באמצעות אלמנטים שונים ומעט תושייה-  אפשר לארגן את הארון לפסח, ולבצע סדר במרחב בכול שנה ובכול עונה.