המאמר באדיבות ברק קופות

בעבר, לכל בעל חנות היה מחשבון פשוט שאפשר לו לחשב את הסכומים בגין קניות שונות שלקוחות ערכו בעסק שלו. יחד עם זאת, היה לו משקל נפרד מהקופה שאפשר לו לשקול את הסחורה שדורשת שקילה כגון: ירקות, פירות, גבינות לא ארוזות ועוד. אין ספק שהקופה הרגילה הייתה מסורבלת הרבה יותר ולא פעם הפכה את תהליך הקניות של הלקוח לתהליך ארוך ומתיש, בייחוד בשלב שבה הוא הגיע לקופה לצורך עריכת החשבון.  כאשר המשקל היה מופרד מהקופה, בעל העסק נדרש לשקול כל מוצר, לשקלל את המחיר שלו בהתאם למחיר קילוגרם ולאחר מכן, לצרף את העלות של מחיר המוצר השקיל לעלות הקנייה הכוללת.

קופה רושמת עם משקל

קודם כל, עוד טרם מדברים על קופה ממוחשבת עם משקל , אם עדיין לא עברתם בעסק שלכם לקופה רושמת כנראה שאינכם חיים בעולם המודרני שאנו חיים בו. קופה רושמת הופכת את תהליך המכירה בכל עסק לתהליך פשוט יותר, קל יותר ונוח יותר. הקופה הרושמת מאפשרת רישום של כלל המכירות בקופה, של ניהול מלאי החנות, של רישום העובדים בחנות ועוד. כמו כן, בקופה הרושמת ניתן להזין את כלל המחירים של המוצרים בהתאם לברקוד אשר מוטמע בהם, כך שהמוצרים עוברים בקופה ובעל החנות לא צריך לחשב באופן עצמאי את העלות של המוצרים. אין ספק שקופה רושמת היא קופה חכמה מאוד שמייעלת את תהליכי המכירה בכל עסק ועל כן, אין ספק שלכל בעל עסק כדאי לבחור בקופה רושמת.

בעוד בעבר כאמור המשקל בעסק  היה בנפרד מהקופה והדבר היה מסרבל לא מעט את ההתנהלות במהלך חשבון כאשר יש מוצרים שהעלות שלהם היא בהתאם לשקילה שלהם, הרי שכיום ניתן לרכוש קופה רושמת עם משקל. מדובר על קופה שללא ספק מייעלת את התהליך של הרכישות בחנות ולכן, כל עסק שמעוניין לקצר ולייעל את תהליך המכירות בעסק יכול לבחור בקופה שכוללת בה משקל.