מעריצים ששומעים על הופעה מתקרבת, אף פעם לא רוצים להישאר בחוץ. רוצים להספיק לקנות לפני כולם? יש דרך פשוטה להשיג בדיוק את זה.

אירוע תרבות, הופעות, פסטיבלים, לא יכולים להכיל מספר אנשים בלתי מוגבל. לא מפתיע, אם כן, שכאשר מדובר על הופעות אטרקטיביות, המעריצים והצופים הנלהבים רוצים להספיק לקנות לפני כולם. אפשר להציע ללקוחות בדיוק את זה, על ידי מערכת מכירת כרטיסים להופעות. ככה קונים היום כרטיס.

לתקתק הזמנה אונליין

מערכת מכירת כרטיסים להופעות שפועלת אונליין מאפשר לכל לקוח שרוצה, לתקתק את ההזמנה אונליין. אפשר לבצע את הרכישה, כרטיס אחד או יותר, באמצעות כל מכשיר עם חיבור לאינטרנט. הצופים מוזמנים לראות במערכת את סידור מקומות הישיבה ולבחור את המקומות הרצויים להם. לאחר בחירת המקום, מתבצע התשלום.

אותה מערכת פועלת בשילוב של פרוטוקול אבטחה לצורך סליקה כספית מאובטחת. כל מה שהלקוח צריך לעשות כדי להספיק לקנות לפני כולם זה פשוט להיכנס מהר למערכת, לשלם ולקבל כרטיס במקום. הכרטיס מגיע באופן דיגיטלי, בצורת ברקוד. את הברקוד הזה יסרקו הסדרנים בכניסה. זאת אומרת שכל מי שיגיע לאירוע עם כרטיס דיגיטלי מהסוג הזה יכנס לתוך המתחם מהר מאוד. מכיוון שהרבה אנשים כיום מזמינים את הכרטיסים על ידי מערכת מכירת כרטיסים להופעות, התורים מתקצרים אפילו בהופעות מאוד גדולות.

הזמנה מהירה וקלה – עם כל היתרונות

כל מפיק של הופעה או אירוע יכול להצטרף ולהכניס את האירוע שלו לתוך מערכת מכירת כרטיסים אונליין. המערכת פועל על בסיס עמלה, ללא תשלום קבוע. אין צורך להדפיס כרטיסים, אין צורך לתפעל קופות. מפיקי האירוע יכולים לבדוק מהרגע הראשון כמה כרטיסים הוזמנו, אילו כרטיסים הוזמנו, כמה כרטיסים נותרו, מאילו ערוצים הגיעו יותר הזמנות ואילו ערוצי שיווק כדאי לשפר.