קירות מתקלפים בבניינים מעוררים חוסר נוחות וגם חשש מהתמוטטות ופגיעה בנפש וברכוש. חלקי קיר שנופלים עלולים לפגוע באזרחים, מכוניות וגם בחיות מחמד ובציוד יקר ערך. לכן עבודות שיקום בטון הופכות להכרחיות כאשר מתגלים סדקים בבטון. הסדקים עלולים לנבוע מרעידות אדמה קלות, תזוזות וכן חשיפה ללחות לקור ולגשם. עם השנים נוצר בלאי בקירות והם מאבדים את הצבע המקורי והטיח נחשף. הזנחת הטיפול וויתור על שיקום בטון עלולים להוביל לפגיעה גם בקירות הברזל ולחדירת מים ואוויר.

מי יבצע שיקום בטון

השיקום הינו פעולה אשר מיועדת למקצוענים בלבד, עם ניסיון מוכח. מדובר בעניין מסוכן מבחינה בטיחותית ובמהלך הביצוע נדרש שימוש בחומרים כימיים וטיפוס לגובה רב. השיקום כולל בין היתר שפכטל טיח שליכטה ושימוש בחומרי איטום, והוא גם מעלה כמובן את ערך הנכס. הסימנים המעידים על צורך בשיקום בטון מופיעים לעיניכם וקל לאתר אותם. אם אתם עוברים למבנה חדש, דירה או משרד, כדאי להביא בחשבון צורך בשיקום בטון לפני שמסכמים על מחיר הרכישה.

חישוב עלויות שיקום בטון

שיקום בטון הוא משימה למקצוענים בלבד ולכן אין לסמוך על חברות אנונימיות אשר מציעות מבצעים והנחות, אלא יש לדרוש הוכחות לביצוע עבודות קודמות והמלצות על איכות העבודה בגובה של חברה שאתם עשויים להתקשר איתה. אחד הפרמטרים החשובים הינו כמובן עלות העבודות ויש לסכם מראש על הסכום עם החברה המבצעת. העלות הסופית היא פונקציה של גובה הבניין, איכות החומרים ושל השטח הנדרש לאיטום כמובן. חברה מקצועית מטפל גם בעמודי הבטון עליהם נשען הבניין וכן בשכבת הטיח. יש לקחת זאת בחשבון אם מדובר בבניין מגורים, בו נדרש שיקום בטון גם לעמודים.

מידע נוסף על עבודות בגובה תוכלו למצוא גם באתר http://s-israel.co.il/