בלא מעט בתי מגורים, משרדים, בתי הארחה ומקומות אחרים, נהוג להתקין בחדר האמבטיה מקלחון במקום אמבטיה. זה נובע הן מסיבות של חוסר מקום והן מסיבות של אופי השימוש הנדרש במקום.

ברגע שמחליטים להתקין מקלחון, צריך להחליט איזה סוג והיכן להתקין אותו. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מקלחונים פינתיים וכן מקלחונים רגילים, כלומר כאלה שמתפרסים על פני כל הקיר. מן הסתם, הבחירה במקלחון פינתי או אחר, נובעת לרוב משיקולים של מבנה החדר והשימוש שנעשה בו.

צריך לומר, הבחירה במקלחון פינתי יכולה להקל עלינו במידה רבה. שכן כך אנחנו יכולים לנצל את השטח שעומד לרשותנו בצורה אפקטיבית, אנחנו יכולים לנצל את המקום בצורה מאוד טובה ונוחה, מבלי לבזבז את השטח לחינם. כמובן שאנחנו צריכים להקפיד גם על היבטים אחרים שיכולים להשפיע על השימוש במקום.

לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא קטלוג נרחב של מקלחונים פינתיים אשר נבדלים אלה מאלה בסגנון, בעיצוב וכן בחומר ממנו עשוי כל מקלחון. אנחנו נבחן את מה שנכון עבורנו, בהתאם למבנה של החדר, לעיצוב שלו וכן לאופי השימוש שנעשה בו. סביר להניח שאם מדובר במקלחון לבית מגורים, אז נבחר סגנון אחר מזה של בית הארחה או משרד.

כיצד בוחרים מקלחונים פינתיים

ראשית, אנחנו צריכים לבחון את גודל השטח שעומד לרשותנו ומה נכון מבחינתנו להתקין, באופן כזה שנוכל להשתמש במקלחון בצורה נוחה ובטוחה.

שנית, אנחנו צריכים לבחון איך המקלחון ישתלב באמצעים השונים שקיימים בחדר, בין אם זה מבחינת מתקנים ובין אם זה מבחינת ריהוט אמבטיה או פריטים אחרים.

שלישית, עלינו לבחון את כל השאלה של התחזוקה וכן את ההיבטים של בטיחות השימוש במקלחון.