חדר ארונות הוא פתרון נהדר לאחסון החפצים שלכם. זה יכול להיות מתאים לדירות קטנות בהן החדרים קטנים מידי ואין בהם די מקום לארונות, ראו דוגמא בלינק. אבל יכול להתאים לכל מי שחושב קצת אחרת, ורוצה לפנות את חדרי המגורים לטובת מגורים בלבד. ואילו את כל האחסון הוא מגדיר בחדר אחד ייעודי. כך ניתן לשמור על סדר וארגון בכל חדר, ואילו את החפצים כולם מארגנים היטב בחדר הארונות. אנשים שבחרו בשיטת אחסון זו מגלים כי הפתרון נפלא, והוא מאפשר להם לשמור על ארגון ובית מסודר בצורה נשלט ונוחה במיוחד.

התאמה אישית של חדר הארונות

אך כמובן שכדי להפיק את מלוא התועלת מחדר הארונות עלינו להתאים אותו בצורה הולמת לצרכים שלנו. כמו כן יש למצוא את הנוסחה המושלמת לניצול מיטבי של החדר והנתונים הפיסיים שלו. וזאת כדי להפיק את המקסימום ממנו ולמקסם את שטח האחסון שלנו. יש כיום פתרונות גאוניים בתחום הריהוט. אלו נועדו לאפשר לנו להתאים למטרה הנוכחית שלנו את הרהיט, וכך להביא לבתינו את הרהיטים המוצלחים והמתאימים ביותר. וכך זה גם לעניין חדר ארונות – אם נצליח להתאים לעצמנו את הארונות ולתכנן אותם היטב, הרי נוכל להפיק מהם תועלת עצומה ושימוש נוח ומועיל במיוחד.

לתכנן נכון ולהזמין במקום הנכון

כדי ליהנות מחדרי ארונות בהתאמה אישית כפי שמציעים לנו KLOSS חדרי ארונות אנחנו צריכים לעבור מספר שלבים חשובים:

  1. לזהות את הנתונים הקיימים בבית – רק אחרי מדידה ואיפיון יסודיים נוכל לדעת מהן האפשרויות שלנו.
  2. להגדיר צרכים אישיים – חובה עלינו לדעת מה אנחנו צריכים ואיזה סוג אחסון רצוי לנו. כמה שטח נדרש לנו, ואיך הכי נוח לנו לאחסן.
  3. להזמין במקום הנכון – כעת עלינו לאתר חנות רהיטים מומלצת וטובה שתוכל להתאים לנו ארונות בהתאם לצורך.