החשיבה המוטעית על כך שאירוע על טהרת החלב הוא לצמחוניים בלבד, חלפה מזמן מהעולם כיוון שמספרם של האירועים אשר מוגש בהם קייטרינג חלבי עולה משנה לשנה. מוזמנים רבים בכל סוגי האירועים אוהבים מאכלים חלביים לאור ההיצע העצום והמגוון הקיים באירועים מסוג זה ורבים מהם אף על פי שהם אוכלי בשר, מעדיפים ליהנות ממאכלים קלילים יותר באירועים. 

קייטרינג חלבי 

קשת המאכלים הקולינריים אשר מבוססים על גבינות, ירקות ומאפים הוא עצום ולכן חברת הקייטרינג מציעה הרבה מאד מוצרים בטעמים גסטרונומיים מצוינים וללקוח נותר לבחור אילו מהמגשים האסתטיים הוא מעוניין להזמין ומהי הכמות אשר נחוצה לו.

אירוח בסגנון חלבי מתאים לכל סוגי הקהלים, גם לטבעוניים, לצמחוניים ולאוכלי מזון ללא גלוטן. מתוך המבחר שיוגש באירוע כל אדם ימצא את סוגי המאכלים אשר נראים לו טעימים במיוחד ולא אחת הוא ייקח תוספות מהמאכלים שהיו ערבים לחיכו במיוחד.

כאשר ההגשה היא צבעונית ונעימה לעין, הפריטים על המגשים (ראו דוגמא) מסודרים באופן יפהפה וההיצע הוא גדול, הדרך להצלחת האירוע היא קצרה מאד והמחמאות מגיעות מכל עבר. 

מטעמים בסגנון חלבי 

באירועים חלביים קיים דגש גדול על הכנת מאכלים ובהם ירקות, כמו לדוגמה פשטידות או קישים קטנים וטעימים במיוחד אשר מכילים סוגים שונים של ירקות כמו פטריות, תפוחי אדמה, קישואים, פלפלים, בטטה, חצילים ועוד. 

כמו כן אפשרויות להכנת כמה סוגי לחמניות מקמחים שונים כמו קמח מלא אשר חוצים אותן לשתיים ומניחים בתוכן סוגים שונים של גבינות, ירקות, סלמון, אבוקדו ועוד. המוטו הוא ליצור שילובים מנוגדים אשר מתחברים בפה ויוצרים טעמים מדהימים. 

אחד הלהיטים באירועים חלביים הוא טורטיות, המאכל המקסיקני אהוב מאד על הקהל והטבחים מכינים מגוון גדול של טורטיות חצויות עם ממרחים פיקנטיים ותוספות מפתיעות אשר מוליכות את הקהל לקבלת טעימות נוספות.

בנוסף לכך אפשר לבחור פריקסה בטיב מעולה, מאפים מלוחים, קאנאפ'ס, פרופיטרולים ממולאים בממרחים צבעוניים, נגיסי פרעצל, חטיפי בוש'ס ועוד.

ללא ספק, אף אורח לא ייצא רעב מאירוע אשר מושקע בכל כך הרבה מטעמים.