רבים תוהים ושואלים את עצמם אם יהיה עדיף להם חוט דנטלי או דווקא קיסם לשיניים. בכל אופן, דעו לכם כי ישנם הבדלים די גדולים בין השניים שצריכים לגרום לכם להעדיף אך ורק חוט דנטלי וזאת אם תרצו לדאוג לבריאות השיניים שלכם באופן מיטבי. במאמר הבא נדבר על כך וזאת על מנת שתבינו טוב יותר מדוע מדובר בבחירה הנכונה ביותר עבורכם.

חוט דנטלי – אפשר להגיע לרווח בין השן לחניכיים

בעזרת חוט דנטלי ניתן להגיע הרבה יותר עמוק ולאזורים הרבה יותר רחוקים בפה וזאת ביחס אל קיסם שיניים. לאור זאת מדובר באופציה הרבה יותר טובה עבור אלו מכם שירצו לבצע ניקוי יסודי יותר של השיניים שלהם וזאת ללא צורך לדאוג בכל הנוגע לשאריות מזון שעלולות להישאר באזורים מסוימים בצד האחורי של הפה או בין השיניים לחניכיים.

מידע נוסף על חוט דנטלי באתר פארמה סייל

קיסם שיניים לא מסוגל לנקות בצורה מלאה

התועלת הגדולה של קיסם שיניים זה בעצם היותו מאוד נגיש ונוח לשימוש גם במקומות ציבוריים. הודות לכך יהיה מדובר בפתרון טוב מיד לאחר הארוחה במידה ואתם נמצאים במסעדה למשל. לצד זאת, לאחר שתגיעו לביתכם בוודאי תרצו למצוא חוט דנטלי וזאת כדי לבצע ניקוי יותר יסודי של השיניים ולהבטיח שלא יישארו אף שאריות מזון.

דואגים לשיניים הכי טוב שאפשר

לבסוף נמליץ לכם להבין כי ישנם מצבים בהם קיסם לשיניים יהיה שימושי יותר ולעומת זאת במקרים אחרים דווקא חוט דנטלי יהיה יותר שימושי. רק תצטרכו לדעת מתי יהיה מומלץ לעשות שימוש בכל אחד מאלה וזאת על מנת להשיג את התועלת הרבה ביותר מבחינת שיפור מצב השיניים שלכם והניקיון הכללי שלהם. אז קחו זאת לתשומת הלב.

ראו גם: חוט דנטלי באתר וויקיפדיה