עד לפני כמה שנים, כדי לקבל מתיחת פנים טובה, היית צריכה ללכת למנתח פלסטי, שיחתוך את הפנים, ימתח את העור ויבצע ניתוח, שמטרתו להחזיר לך את המראה הצעיר של הפנים.

לאחר מכן, התפתח הטרנד של בוטוקס – שאפשר לנשים לקבל זריקות מיוחדות, כדי ליצור מראה עור חלק וצעיר יותר, אבל כיום אפשר פשוט לרכוש מכשיר לשימוש ביתי, שמותח וממצק את העור באופן מקצועי ובטוח.

אבל כמה זה עולה?

מכשירים שונים למתיחת העור

היום כבר אפשר למצוא מכשירים מתקדמים שונים, הפועלים בטכנולוגיות שונות למיצוק , מתיחה וחידוש העור ובמילים אחרות – מעניקים לעור מראה צעיר ובריא יותר.

מכשיר בטכנולוגיית גלי רדיו

מכשיר זה מאפשר לבצע מספר פעולות עבור העור שלכן: הוא מסייע להצעיר את העור, משפר את זרימת הדם ותהליכי חילוף חומרים, מטפל בצלוליטיס ומספק גם טיפולים אחרים של אנטי אייג'ינג:

עיבוי הדרמיס, שמירת רמה טובה של לחות בעור, החדרת פפטידים ואנטי אוקסידנטים.

המכשיר מצליח לחדור לעומק הדרמיס כדי ליצור אפקט חימום המעודד את העור לייצר קולגן איכותי יותר. שלא כמו טכנולוגיות אחרות, מבוססות קרני אור, מכשירים על בסיס גלי רדיו מתאימים לצורך טיפול בכל גווני העור.

מכשיר ביתי בטכנולוגיית מזותרפיה

מסייע לשיפור העור ללא כאבים, על ידי יצירת תנאים נוחים בעור, לספיגת חומרי הזנה.

המכשיר מבוסס על סיליקון בדרגת ניקיון גבוהה ולכן, טיפול בתדירות של פעמים בשבוע יפיק תוצאות מיטביות, ללא מאמץ, ללא בזבוז זמן וללא כאבים.

לסיכום

חשוב להתאים את המכשיר הנכון לצרכים שלך ולכן, קשה לקבוע את מחיר המכשיר מראש. לקבלת מידע נוסף, מחיר מותאם אישית ואף לצורך קביעת פגישת הדגמה – מומלץ ליצור קשר עם אחת הקוסמטיקאיות שלנו באתר https://leonardo-tech.com/ .