לפני הרבה מאוד שנים הגיבויים שלנו היו מאוחסנים בדיסקים. כיום, המצב השתנה. בעידן הטכנולוגי המתקדם, אנחנו מאחסנים את המידע והנתונים שלנו בדיסקים קשיחים ובדיסק און קי נייד. למעשה, דיסק און קי נייד כל כך התפתח במהלך השנים, שכיום הוא מגיע עם מערכות הפעלה ואפילו Smart tv. אז איך מצילים את המידע מדיסק און קי שקרס? הנה התהליך.

השלב הראשוני – הבדיקה הראשונית

בשלב הממש ראשוני וההתחלתי נצטרך לבצע בדיקה ראשונית על הדיסק און קי שלנו. הבדיקה הראשונה, היא לוודא שהדיסק און קי מצליח לעלות ומזוהה במחשב. הבדיקה השנייה, היא לוודא שהדיסק און קי מסוגל לקרוא ולכתוב ללא בעיה מסוימת. הבדיקה השלישית, היא לבדוק כמה הוא תקין, מה מצב בריאותו, וכו'.

בהתאם לתוצאות הבדיקה, אנחנו נשנה את אסטרטגיית התיקון שלנו בהתאם.

השלב השני – מתחילים בעבודה

לאחר הבדיקה הראשונית, מגיע שלב העבודה המעשי. בהתאם לתוצאות, נצטרך לפעול. במקרים שבהם הדיסק און קי לא נקרא במחשב, נצטרך להבין איזה רכיב פנימי נשרף או נפגם, ובהתאם להזמינו מחדש. לאחר ההזמנה, יש להחליף את הישן בחדש, ולנסות לקרוא שוב את הדיסק און קי. לעומת זאת, במקרים שבהם הדיסק און קי עולה במחשב אבל הקבצים לא נמצאים, נצטרך לעשות שחזור קפדני באמצעות תוכנות שחזור מקצועיות. מרבית מהתוכנות המקצועיות מכילות אופציה לשחזור נתונים מכונן חיצוני או דיסק און קי, יהיה מאוד קשה לפספס את זה.

לסיכום

אלה הם שני הדרכים היחידות להצלת מידע מדיסק און קי נייד, בהתאם לתוצאות הבדיקה, נצטרך לפעול ולשנות את אופן הטיפול בהתאם. במקרים שבהם הדיסק עולה במחשב, העבודה תהיה פשוטה יותר. במקרים שלא, נצטרך להזמין חלק חדש ולהלחימו על שבבי הדיסק. יש לציין, פעולת ההלחמה והחלפת החלקים, היא פעולה שנעשית אך ורק ע"י מקצוענים ובמעבדות שחזור מתקדמות.

אינכם מצליחים להשיג את המידע מהדיסק און קי? חברת טיק טק כאן לשרותכם! חברת טיק טק מספקת שירותי שחזור מידע מדיסק און קי באיכות הגבוהה ביותר, ועם אחוזי ההצלחה הטובים ביותר בשוק. עבודת יסודית, מחירים מעולים, וצוות מקצועי ואמין מחכה לכם פה. לפרטים נוספים, בקרו באתר או חייגו.