בעיות שליטה בסוגרים יכולים לקרות לאנשים בגילאים שונים ומסיבות שונות למשל נשים לאחר לידה, נשים עם שרירי רצפת אגן חלשים ובכלל בקרב אנשים אשר סובלים מבעיית שליטה בסוגרים אך מעוניינים להמשיך בשגרת החיים שלהם מבלי לתת לבעיה זו להפריע להם. ישנם פתרונות שונים למצב של בריחת שתן אחד מהפתרונות היעילים והטובים למצב של בריחת שתן בדרגה קלה עד בינונית זה שימוש בתחתונים סופגים אשר מסייעים לאדם להמשיך בשגרת חייו.

מה מיוחד בתחתונים סופגים?

תחתונים סופגים הינם פתרון מיוחד לאנשים הסובלים מבריחת שתן לא רצויה, הם תחתונים מיוחדים המיועדים לשימוש ביום ובלילה ומתנהגים למעשה כמו תחתונים רגילים רק שיש להם יכולת לספיגת נוזלים. הם מתאימים לגברים, נשים וגם לבני נוער הסובלים מבריחת שתן בדרגה בינונית וקלה. הם דקים ביותר, אינם מרעישים ולכן ניתן ללבוש אותם עם כל בגד ולכל מקום ולהימנע מאי נעימות מהסביבה. הם עשויים מחומרים המאפשרים לעור לנשום, להימנע מזיעה ומאי נוחות וכאשר לובשים אותם מרגישים כמו שלובשים תחתונים רגילים.  

איזה סוגים של תחתונים סופגים קיימים היום בשוק?

שוק התחתונים הסופגים מציע מגוון אפשרויות של תחתונים סופגים. בשוק מוצרים לגיל השלישי ישנם תחתונים סופגים של חברות שונות כאשר יש תחתונים המכילים חומרים ההופכים את הנוזלים לג'ל ומונעים מהשתן לנזול החוצה אל הבגדים, יש  סוגים המכילים צמחי מרפא כמו קמומיל ואלוורה המסייעים לשמור על העור ומונעים התפתחות של אדמומיות וגירויים, יש סוגי תחתונים אשר מנטרלים את ריח השתן ויש תחתונים בעלי תפרים בצד אותם ניתן לקרוע בקלות מה שמאפשר החלפה מהירה יותר של התחתון בשעת הצורך. יש תחתונים בעלי גזרה גבוהה ויש בעלי נמוכה, כך שלמעשה כל אחד, גבר או אישה יכול למצוא את התחתון המתאים לו ביותר.