ככל והעולם שלנו מתקדם בקצב שיא אל תקשורת וירטואלית, כך נוספות אופציות תקשורת ייחודיות ונגישות יותר, במיוחד בעולם העסקי. שיתוף מסכים, היא טכניקה שמתאפשרת בזכות הקדמה הטכנולוגית ומקלה בצורה משמעותית על חייהם של מנהלים, עובדים ושותפים עסקיים במקומות שונים בעולם. טכנולוגיה זו היא קלה ונוחה לשימוש, כך שכמעט בכל פגישה אתם יכולים להציג מידע מהמחשב המשרדי, גם אם הוא ממוקם באזור אחר, קראו גם אודות Magentrix Portals בהקשר זה.

טכנולוגיות שיתוף מסך – ישיבה שמתנהלת מכל מקום ובכל זמן

רגע לפני תחילתה של ישיבת צוות חשובה, בין כמה מוקדים של החברה שלכם, אתם רוצים להציג לכל המשתתפים, הנוכחים בחדר והרחוקים, מידע רלוונטי אודות העסק. כדי לעשות זאת, ניתן להתקין תוכנה ייעודית שמשתפת את המתרחש על המסך שלכם בלחיצת כפתור, מבלי לפגוע בפרטיות שלכם. תוכלו לבחור לשתף מסך אחד, קובץ או תיקיה במחשב, הקליקו למידע נוסף, עם שותפים ספציפיים או עם כלל המשתתפים בפגישה. יחד עם זאת, ראוי לתת את הדעת על הפרטיות והמקצועיות של יכולות השיתוף. כאשר אנו מתייחסים לפעילות עסקית, החשאיות שלכם היא הצורך החשוב והמרכזי. על כן, מומלץ לבחון לעומק את יכולות ההגנה של התוכנה, האם המערכת מבוססת על ענן גיבוי והאם הענן עצמו מאובטח בכלים שמספקים לכם את ההגנה האולטימטיבית. 

הקלות שבשיתוף המידע, בחסות הטכנולוגיה

פלאי הטכנולוגיה משנים את עולם העבודה והתקשורת, בקצב מהיר מאוד ותוך התאמה מלאה לצרכים של כל חברה וארגון. שיתוף המסך זו ההזדמנות שלכם, בכל אירוע עסקי או מפגש לחלוק את המידע הנחוץ לכם עם הצוות, כדי לקדם את המשימות בחברה ולהביא את הצוות ליעדים הנדרשים. כך שרכישה של מערכת שיתוף מסך מקצועית היא ההחלטה המקצועית הנכונה לכם.