סיגריה אלקטרונית הפכה זה מכבר למוצר מוכר מאוד ומשמשת כתחליף לסיגריות הרגילות עבור הרבה מאוד אנשים. סיגריות אלו נחשבות לפחות מסוכנות בריאותית, עלותן הממוצעת נמוכה יותר מסיגריות רגילות ונוזלי המילוי מגיעים בשלל טעמים מדליקים.

למה מעדיפים את הסיגריה האלקטרונית?

יש סיבות רבות מדוע מעדיפים את הסיגריה האלקטרונית על פני הסיגריות הרגילות כאשר הסיבה העיקרית היא – איך לא – בריאותית. סיגריה אלקטרונית נחשבת להרבה פחות מסוכנת לריאות לעומת סיגריות רגילות מכיוון שהן לא מכילות חומרים ממכרים טבעיים כמו הסיגריות הרגילות, אלא פועלות על בסיס נוזלי מילוי שמורכבים מ'חיקויים' של ניקוטין ושאר חומרי העישון או מכילים כמות קטנה מאוד של החומרים האלו. 

בנוסף, יש כאן כמובן את החיסכון הכספי; רוכשים פעם אחת סיגריה בכמה מאות שקלים, אך ניתן להשתמש בה הרבה מאוד פעמים על ידי מילוי חוזר בנוזל מילוי. ואם לא ידעתם, נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית עולה הרבה פחות מאשר קופסת סיגריות, כך שהחיסכון לטווח ארוך הוא מאוד ברור.

כמה עולה סיגריה אלקטרונית?

מחיר של סיגריה אלקטרונית הינו דבר דינמי ומשתנה מכיוון שקיימים הרבה מאוד סוגים ודגמים של סיגריות אלקטרוניות בשוק. כך למשל תוכלו למצוא את הסיגריות הפשוטות ביותר שהן כמובן גם הזולות ביותר, שבהן אין כל אופציה מלבד עישון. לעומתן, יש סיגריות עם מסך קטן ובו שעון, תאריך וסימון מצב הסוללה וכמות המילוי. 

כמו כן, יש סיגריות אלקטרוניות עם פונקציות נוספות כמו נגן מוזיקה, אפשרות להגדרת חיסכון בשימוש וכדומה. אז אם נדבר רגע במספרים ברורים יותר, מחירי הסיגריות האלקטרוניות יכולים להתחיל ב- 100 שקלים ולהגיע עד לכמה מאות ואפילו מעל אלף שקלים. כאמור, הכול בהתאם לדגם הסיגריה ולשכלולים שיש בה.

אולי יעניין אותך גם סלילים לסיגריות אלקטרוניות