כורסאות חשמליות, יכולות להיות רעיון נהדר לקישוט חלל הסלון ולצבעי הבית. אורחים מתחברים מאוד לעיצובים כאשר הם מתארחים וזו סיבה נהדרת לרכוש אחת כזו לעצמכם. כמה זה עולה ומה היתרון בכורסא חשמלית? בואו נבדוק.

כורסאות חשמליות, למי זה מתאים? |

כשאתם חווים בעיות מוגבלות בניידות או סיבה בריאותית אחרת, הפעילויות שאנו לוקחים כמובן מאליו – כמו לקום להכין כוס תה – יכולות להיות מאתגרות הרבה יותר. כורסאות חשמליות, נועדו לעזור לאנשים לעבור ממקום ישיבה למצב עמידה, ללא עומס או סיכון פציעה.

עם זאת, כורסאות יכולות גם לספק מגוון של יתרונות טיפוליים לאנשים הסובלים מפרקים כואבים, כאבי גב ומגוון מצבים אחרים.

כמה גדלים יש בכורסאות חשמליות? |

כורסאות חשמליות, עשויות להיקרא גם כסאות התרוממות, כסאות מעליות, כסאות מעלית חשמליים או כסאות רגליים רפואיות. באתר https://www.tvpoint.co.il/ ניתן למצוא אותן  במגוון גדלים וסגנונות זמינים ברוחבים קטנים עד גדולים.

כסא מעלית נראה דומה מאוד לכורסה רגילה, ועובד באותה צורה, בכך שהוא מאפשר למשתמש להתכופף לנוחותו (או אולי תנומה מהירה אחר הצהריים). 

ההבדל העיקרי הוא שכסא מעלית לא רק מסתובב, אלא גם מספק תמיכה בעת מעבר מישיבה למצב עמידה. במקום להרים את עצמכם – מה שעלול לגרום למתח על הכתפיים, הזרועות והירכיים – כורסא חשמלית מקימה אותכם בעדינות, מה שמפחית את העייפות ופגיעות אפשריות.

למי מתאים כסאות חשמליות? 

עבור מטפלים רבים, כורסאות חשמליות יכולות להקל על הטיפול ביקירכם. פגיעות גב הקשורות להרמת מישהו – נפוצות אצל מטפלים. עם זאת, כיסא הרמה כזה, יכול לסייע במניעת פציעות על ידי סיוע בהעברת המשתמש ממצב אחד למשנהו. זה עוזר רבות למבוגרים ולמוגבלים במגוון טיפולים המצריכים זאת.