ישנה אוכלוסיה שלמה שמתקשה לנוע ממקום למקום באופן עצמאי והיא צריכה להיעזר בעזרים אחרים. ישנם אפשרויות רבות לנוע ממקום למקום אך ברוב המקרים, יהיה מדובר במעמסה לא פשוטה לאדם מבוגר מאוד. מה כן ניתן לעשות?

מה כל כך מיוחד בבימבה חשמלית? 

ישנם פתרונות רבים לאנשים שמתקשים להתנייד עם באופן עצמאי. כמו בכל שלב בחיים, תמיד יהיה את הפתרון היצירתי והמוכר שאיתו נוכל להתנייד ממקום למקום ללא שום בעיה. אם כבר עזרים חיצוניים להתניידות, הדבר הראשון שעולה לנו היא בימבה חשמלית.

יתרונות רבים יש לבימבה חשמלית. מעבר לעובדה שהיא נעה לכל מקום, היא גם טובה לנסיעה בכל תנאי אפשרי, בין אם בעפר, בכביש, בגן המשחקים או בדשא העירוני.

כמה עולה בימבה חשמלית? 

בימבה חשמלית היא לא דבר יקר מידי אך גם לא זול מידי. בדרך כלל, בימבה חשמלית נמכרת וכמה עשרות אלפי שקלים בודדים שברוב המקרים, חלקם מתקבלים בסיוע מהמדינה לאנשים מבוגרים ותשושי כח.

בימבה חשמלית או קלנועית באתר חשמלית ריידר היא בדיוק מה שכל זקן ומבוגר שאינם יכולים להתנייד באופן עצמאי, צריכים לעצמם. כמובן שיש לערוך כמה מבחני כשירות מינימליים, כדי לדעת באמת האם האדם שעומד לנסוע על הבימבה, יוכל לעשות זאת בביטחון וללא חשש.

מי באמת צריך בימבה חשמלית? 

בדרך כלל, אנחנו רגילים לראות אנשים מבוגרים שנוסעים עם בימבה חשמלים אך היא כמובן לא נועדה רק להם. בימבה חשמלית, כך ברוב המקרים, משמשת גם לאנשים צעירים בתוך הערים.

מעבר לנוחות שהאי מביאה לנוסע בה, היא מאוד נוחה והנסיעה בה נחשבת לידידותית מאוד, בעיקר לאנשים מבוגרים שחייבים להתנייד ממקום למקום בצורה נינוחה ופשוטה וללא זעזועי קרקע לא נעימים.