אחד הטרנדים הבולטים ביותר בעולם העישון בשנים האחרונות הוא פתרון האידוי כאשר אנו רואים יותר ויותר מעשנים נוטשים את הסיגריות ועוברים למכשירי אידוי. אנו רואים עוד ועוד חנויות למוצרי עישון נפתחות חדשות לבקרים והרבה מהן מביאות בשורה חדשה לתחום האידוי, בין אם זה מוצר חדש או מכשיר אידוי חדש. על פי מחקרים רבים מעשנים המעוניינים להפסיק לעשן יכולים להתחיל להפחית את הרגלי העישון שלהם בעזרת מכשיר אידוי כאשר וופורייזר מייטי הוא הפתרון האידיאלי עבורם.

מה היתרונות של הופורייזר מייטי?

וופורייזר מייטי הוא מכשיר אידוי בעל יתרונות בולטים בהשוואה למכשירי אידוי אחרים בשוק והוא נחשב לפורץ דרך בתחום מכשירי האידוי. היתרון המרכזי שלו ככל הנראה הוא העובדה שניתן לאדות איתו כמה שרוצים למשך זמן עבודה של שעתיים לאור הסוללה החזקה שלו. עוד יתרון מרכזי של המייטי הוא העובדה שניתן לאדות באמצעותו מגוון רב של דברים החל מטבק בטעמים שונים, דרך מגוון רב של צמחי מרפא ועד קנאביס רפואי. את המייטי ניתן לכוונן לטמפרטורה שאנחנו רוצים בעזרת לחצנים שנמצאים על גבי המכשיר כדי לקבל תוצאה מיטבית של אידוי עבור כל חומר. תוצאות האידוי שניתן להגיע איתן בעזרת המייטי הן מעולות לאור יכולת המיצוי הגבוהה של המכשיר.

ופורייזר מייטי, מכשיר האידוי שהולך איתך

כיום ניתן לקחת את הופורייזר לכל מקום איתנו\ שכן מעבר לעובדה שמכשיר האידוי מייטי נוח מאוד וקטן מאוד ולכן ניתן לשים אותו בכיס, ניתן גם לקחת אותו איתנו לחופשות שכן כיום ניתן לעלות את מכשירי האידוי לטיסות. הוא פתרון נוח מאוד שכן הוא כמעט ואינו מפריע לסביבה תודות לכך שהוא אינו מפיץ עשן בריח רע בדומה לסיגריות אלא עשן שלא מפריע לסובבים אותנו.