בכל מקום בו האירוע שלכם נופל על הספקטרום שבין פורמלי למזדמן, בחירה בשירות השכרת אוהלים לאירועים יכולה להעניק אווירה חגיגית מיוחדת במינה, המשלבת את גחמניות החוץ והזוהר של אולם אירועים למקום בלתי נשכח, אינטימי, מקום אישי לחלוטין. 

אוהלים לאירועים 

היופי, הוא הרבגוניות; אוהל מעוצב, מתאים לכל סוג של אירוע, החל מברביקיו משפחתי וכלה במסיבות עורכי דין וחלוקת פרסים במפעלים. אם אתם שוקלים לשכור אוהל לפונקציה הבאה שלכם, העצות הבאות יעזרו לכם להחליט איזה סוג של אוהל מתאים לכם.

גודל האוהל 

קחו בחשבון את גודל האתר שלכם –  גודל האתר שלכם וכמות האורחים שאתם זקוקים לו, יקבעו איזה גודל אוהל מתוך מבחר אוהלי נתנוב שלרשותכם יתאים לכם ביותר. אפשרו מרחב של לפחות 10 מטר מסביב להיקף האוהל, זאת על מנת לאפשר הקמה ועיגון בטוח. 

יש לקחת בחשבון את המבנים הסמוכים לאוהל, גישה משנית לרכבי חירום במקרה של שריפה ובעיות אחרות, אזור למתקני בישול, חדרי רחצה וכו'.

התאמת ריצפת האוהל 

שקלו את ריצפת האתר עליו יוקם האוהל –  אדמה או חצץ הם הטובים ביותר עבור היערכות למסיבה שלכם, שהיא הדרך הבטוחה ביותר לאבטח אוהל. עם זאת, ישנן אפשרויות עיגון לחול, אספלט, אבן ומשטחים אחרים. 

כמו כן, זכרו מה יכול להיות מתחת לאדמה. בדקו תמיד עם מאתר שירותים תת קרקעי כדי לוודא שהאדמה עליה תבנו את האוהל שלכם בטוחה.

שביל רכבי שירות וחרום 

בדקו עם בעלי המקום שלכם לגבי גישת רכבי חירום. כמו כן, הכינו חדר (אוהל נפרד או מקום בצידו של האוהל המרכזי) שבו תוכלו לארוז ציוד אוהל כבד, שולחנות וכיסאות, חדרי רחצה, ציוד DJ וכו'. זה ייתן לכם גמישות לגבי החוויה והתפעול של האירוע שלכם.