לתחזק מפעל זה לא קל. מעבר ללחצים איתם צריך כל מנהל להתמודד, מה שיכול להיות קשה בפני עצמו, שכן כל מי שמנהל פה בקהל מכיר היטב את ההתמודדויות השונות שכוללות בין היתר עמידה בלוח זמנים צפוף, עבודה עם לקוחות, ספקים ועובדים, מדובר גם על עולם בו בכל יום יש עשרות משתנים בלתי צפויים להם יש לתת מענה. מה גם שמפעל הוא מקום בו לא פעם ולא פעמיים מתרחשות תקלות. תקלות במפעלים בניגוד לתקלות שיכולות להתרחש בבית אלו תקלות שדורשות פעמים רבות את כל האנרגיה שלנו. אנחנו צריכים להיות עם כל תשומת הלב כדי לתת מענה למה שלא תמיד יש לנו את הזמן לתת לו את המענה הדרוש. בדיוק בגלל זה, חשוב מאוד להיעזר במיני עזרים המשמשים אותנו בתוך מיגון סופג פגיעה למפעלים. המטרה היא בסופו של דבר לעשות את מה שניתן כדי לשים כמו מקדם ביטחון שיאפשר לכם להגן על המפעל מכל אותן תקלות מעצבנות. 

מיגון סופג פגיעה למפעלים אלו כמה אלמנטים 

אנחנו לא מדברים על פריט אחד, אנחנו מדברים על שורה של פריטים שכולם נמצאים שם בסופו של דבר כדי לאפשר לנו להגן על המפעל שלנו כמה שניתן. אנחנו מדברים על מה שמגן על הרמפה ביציאה משטח המפעל, אנחנו מדברים על שער מודולרי שיאפשר לנו לשמור על השטח של המפעל מפני אורחים לא קרויים, אנחנו מדברים על מיגון סופג פגיעה שמונע התנגשות בין כלי רכב שונים. 

לכל תופעה נפוצה יש פיתרון ויש מענה. התפקיד שלכם בתור בעלי השטח הוא להבין מה הצרכים שלכם ולראות מה אנחנו יכולים לתת לכם בתמורה במחיר שווה לכל כיס. 

אולי יעניין אותך גם מחסום גדר פלסטיק