כל מה שרציתם לדעת על הסרת פטרת ציפורניים בלייזר

אם אתם כבר לא יודעים מה לעשות לגבי הפטריות בציפורניים שלכם, אנחנו נמצאים פה על מנת להסיר דאגה מלבכם – יש פתרון יעיל ובריא אשר יאפשר לכם להיפטר מהפטריות המציקות בציפורניים אחת ולתמיד.

הפתרון הזה הוא תהליך הסרת פטרת ציפורניים בלייזר, ועל מנת שתבינו כי באמת מדובר בפתרון המושלם עבורכם, אספנו עבורכם מספר נתונים מעניינים.

הסרת פטרת ציפורניים בלייזר – האם מדובר על תהליך יעיל?

לפני שאתם מחליטים האם הסרת פטרת ציפורניים בלייזר היא התהליך הנכון עבורכם, ואשר יניב עבורכם את התוצאות שאתם רוצים ויעזור לכם להיפטר מהפטריות בציפורניים אחת ולתמיד – חשוב מאוד שתגיעו לתהליך קבלת ההחלטה שלכם עם כמה שיותר מידע מאתר https://medical-pedicure.co.il/

לשם מטרה זו, אספנו עבורכם מספר נתונים ועובדות אשר יסייעו לכם לקבל החלטה מושכלת בכל הנוגע לתהליך של הסרת פטרת ציפורניים בלייזר:

  • בשנת 2016 מנהל התרופות והמזון האמריקאי ערך מחקר וממצא כי מטופלים אשר עברו תהליך הסרת פטרת ציפורניים בלייזר הציגו ציפורניים נקיות מפטריות לאחר שלושה חודשים מתום התהליך שהם עברו, וגם חצי שנה לאחר תום התהליך.
  • בשנת 2019 נערך מחקר אשר פורסם בירחון האמריקאי לרפואה משפחתית בו אשר במסגרתו נמצא כי חצי שנה לאחר טיפול הסרת פטרת ציפורניים בלייזר, שלושים אחוז מהמטופלים חוו ריפוי מוחלט, ושיפור של תשעים ואחת אחוז בתסמינים. במסגרת המחקר נטען כי תהליך הסרת פטרת ציפורניים בלייזר יעיל יותר מאשר תרופות נגד פטריות במרשם ולא במרשם.
  • בשנת 2018 פורסם בירחון למדעי רפואת הלייזר מחקר אודות היעילות של תהליך הסרת פטרת ציפורניים בלייזר, אשר דיווח על שיעור הצלחה של שמונים ושלושה אחוזים בקרב המטופלים שלפני כן סבלו מפטריות שכיסו לפחות שני שליש מהציפורן שלהם.