הצילו! עכבר! אנחנו זועקים כשאנו פוגשים במכרסם הקטן שמסתובב מבוהל בבית, בעודו מנסה להימלט מסיטואציה שהתחיל ללא כוונה רעה. עכברים הם יצורים חמודים וחלק בלתי נפרד משרשרת המזון. אבל כשהם נמצאים בבית הם יכולים לעשות לא מעט נזקים, ובעיקר להבהיל אותנו, בני האדם. עכברים יכולים להמשך אל כול מקום שיש בו אוכל, נסורת, מים או שאר מוקדי משיכה וכול מטרתם היא לאכול טוב ולהתרבות. אבל עבורנו הם מהווים בעיקר מטרד. 

אז כיצד מדבירים עכברים בצורה טובה והומאנית? 

אם אתם רוצים להרחיק עכברים מהמרחב בו אתם נמצאים, תוכלו לבחור שיטות הדברה כמו ריסוס חומרי הדברה להרחקת מזיקים, פיזור מלכודות או ביצוע הדברה ביולוגית כמו למשל באמצעות שיכון חתולים בחצר או יצירת מרחב צמחי שמרחיק מזיקים. בין היתר ישנן שיטות רחומות והומאניות יותר ללכידת עכברים, כמו פיזור מלכודות עכברים במרחב ולכידתם באמצעות מדביר מקצועי. מדביר מקצועי מאתר גל ג'וק ידע גם לאבחן את מקורם של העכברים וגם יסייע לאטום ולהרחיק מהמקום כמה שיותר מזיקים. 

כיצד בוחרים מדביר מקצועי?

אם אתם מחפשים אחר איש מקצוע מיומן, כדאי שתבחרו חברת הדברה שמציעה מגוון שיטות להרחקת עכברים, החל מייבוש מקורות מים או סתימה של ביובים דולפים עד לאיתור מחילות, פיזור מלכודות, שימוש בחומרי הדברה נכונים, ביצוע הדברה ירוקה או כזאת שעובדת על תדרים, תוך התחשבות בצרכים שלכם ובסביבה. באמצעות מדביר מקצועי מומחה בהרחקת מכרסמים – ניתן לחזור לגור בשלווה בבית/ בדירה או לעבוד בבית העסק מבלי להיתקל בשותפים קטנים ושעירים בעלי זנב מבחיל, אשר צצים מידי פעם ומשבשים מאד את השגרה. לחצו כאן לקבלת מידע בנוגע למחיר ההדברה.