זה לא משנה כמה פעמים נשמע את העובדה שהחורף בישראל נחשב קצר ושרוב ימי השנה הם קיציים ואביביים, אי אפשר להתעלם מאותם ימי חורף ספורים. גם בהם, חייבים למצוא פעילויות ייחודיות בכדי לצלוח את מזג האוויר הסגרירי עם הילדים. מאחר ואי אפשר לצאת איתם לגני השעשועים ולפארקים השונים, פעילויות בעלות גג הן חיוניות בהחלט.

מחפשים פעילויות משפחתיות לימי החורף? הנה כמה מהן

חדרי בריחה

לא רק שפעילות כמו חדרי בריחה לילדים היא פעילות חינוכית שתבקש מילדכם להפעיל חושים שונים ולחשוב על פתרון חידות ומשימות, זוהי גם פעילות שתצריך מכם להתלבש ולהתארגן, לצאת מן הבית, להנות כמה שעות מחוץ לבית ובכל זאת, בחמימות ובנעימות. תוכלו לבחור ממגוון חדרי הבריחה במגוון רמות הקושי כך שיתאימו לכל חברי הבית. בימות החורף, קשה יותר למצוא פעילויות אקטיביות רבות, לכן חדר בריחה עשוי להיות הפתרון האולטימטיבי.

זוהי חוויה אינטראקטיבית, שתגרום לכם ולבני ביתכם לשתף פעולה יחד בכדי להגיע לפתרון הנכסף.

חדרי קריוקי

נמאס לכם לשבת בבית ולהסתכל שוב ושוב בתכנים המשודרים בטלוויזיה? הסתכלתם החוצה וראיתם שהכל אפור וגשום? זה לא אומר שאתם צריכים להמשיך לשבת כך. קחו את המשפחה לבילוי בחדר קריוקי, שירו את כל השירים שאתם אוהבים ביחד, תתכבדו מהתפריט ותעניקו לעצמכם חוויה משפחתית מאחדת ומותירה זיכרון נעים וטוב. אתם לא צריכים לחכות לסיבה מיוחדת בכדי לרצות לשיר, גם קצת גשם יכול לגרום לכם לעשות זאת.

זו ההזדמנות שלכם להקדיש לבני ביתכם את השירים האהובים עליכם ועליהם מכל.

לסיום סיומת,

אין ספק שימים גשומים מונעים ממשפחות רבות לצאת וליהנות תחת השמש. אבל קצת גשם לא אמור למנוע מכם להמשיך ולבלות עם בני משפחותיכם ובזה אנחנו לגמרי בטוחים. הקליקו כאן כדי למצוא מקום פנוי ואיכותי בו תוכלו לבלות עם כל המשפחה.