ערב גיבוש לעובדים הוא הזדמנות מצוינת ליידע את העובדים שהם לא נשכחים ושהם עדיין חשובים.

ערב גיבוש הוא הזמן שבו לעובדים יש הזדמנות לפגוש את עמיתיהם ולהחליף רעיונות. זו הזדמנות טובה לשאול שאלות, לחלוק חוויות ולהתחבר אחד לשני.

בדרך כלל ביום גיבוש חוגגים את הישגי החברה ומודים לעובדים על עבודתם הקשה. ערבי גיבוש בדרך כלל בנויים מנאום, אטרקציה מגניבה לצד אוכל ושתייה.

ערב גיבוש לעובדים – איך מפיקים אירוע כזה?

אם החלטתם לארגן ערב חברה או ערב גיבוש לעובדים בין אם זה לציין את היעדים השנתיים שהושגו או שאתם מעוניינים בגיבוש העובדים עליכם לתכנן את האירוע מתחילתו ועד סופו. למזלכם יש כיום חברות שמתמחות בארגון אירועים.

מהם השלבים שיש לבצע עבור ערב גיבוש מוצלח?

המטרה העיקרית של כל מארגן של ערב גיבוש היא להשאיר זיכרון בלתי נשכח לעובדים.

אז איך עושים זאת, להלן מספר טיפים:

בחירת מקום – למקום יש חשיבות עצומה. כמובן שהמקום צריך להתחשב בכמות האנשים ובעונה. בימים חמים מומלץ לערוך את האירוע במקום ממוזג ובימים קרים וגשומים מומלץ לערוך את האירוע במקום מקורה

בחירת אטרקציה – על מנת להוסיף צבע מעניין לאירוע תוכלו להכניס לתוכו אטרקציות מעניינות שיתרמו להווי החברתי של הצוות. לדוגמה: מופע של אמן חושים או סטנדפיסט או כל מופע אינטרקאטיבי אחר שמשתף את הקהל.

אוכל – לאוכל תפקיד מרכזי באירוע. אירוע שאנשים יוצאים ממנו רעבים הוא אירוע כושל. תוכלו לבחור חברת קייטרינג שתתפקד על האירוע.

אלכוהול – אלכוהול יודע כמגבש בין אנשים, אלכוהול הוא רעיון טוב כדי לשבור מחסומים ומעמדות לכמה שעות. בערב גיבוש אין עובדים או מנהלים יש רק חברים.