ריהוט גן מאלומיניום או מפלסטיק – מה עדיף באקלים הישראלי?

ריהוט גן למרפסת

אחת הדילמות המוכרות והנפוצות בקרב אנשים שעומדים לפני רכישה של ריהוט לגן, הינה הבחירה בין ריהוט גן העשוי אלומיניום, או ריהוט העשוי מחומרים אחרים, כמו פלסטיק או עץ.

אמנם ההתלבטות איננה פשוטה, וישנם שיקולים רבים לכאן ולכאן, אולם בסופו של יום, לרוב – מרבית הרוכשים מעדיפים ריהוט גן מאלומיניום על פני ריהוט העשוי מחומרים אחרים, מפני שבסופו של יום, נהנה ריהוט הגן מאלומיניום משלל יתרונות שאינם קיימים בפלסטיק או בעץ.

ריהוט גן מאלומיניום – היתרונות

ריהוט גן מאלומיניום הינו ריהוט עמיד שיחזיק מעמד לאורך שנים, והוא לא כזה שתצטרכו להחליף בכל תקופה קצרה.

התחזוקה שדורש ריהוט גן מאלומיניום הינה תחזוקה מינימלית, אם נשווה לריהוט עץ שדורש מדי פעם שימון, ליטוש וגם צביעה, או ריהוט שעשוי ראטן, שמצריך ריסוס באמצעות מגן סקיי לצורכי הגנה ושמירה על גמישותו.

ריהוט גן למרפסת שעשוי מאלומיניום עמיד מאוד בכל תנאי מזג האוויר, לרבות קרני שמש שיוקדות עליו ללא רחם, בשונה מריהוט עשוי עץ שמאבד את חינו ואת צבעו לאחר מגע קרוב עם קרני השמש, מהסיבה הזו, ריהוט גן מאלומיניום הינו הריהוט המתאים ביותר לגן באקלים הארץ ישראלי שנהנה משפע של שמש מאירה וזורחת, אבל גם יוקדת ולפעמים מזיקה.

ריהוט גן מאלומיניום הינו קל משקל, כך שנח ופשוט לנייד ולהעביר אותו ממקום למקום.

את הריהוט העשוי מאלומיניום ניתן להשאיר בגינה תמיד, לאורך כל השנה, הוא לא נבהל מגשם ולא נהרס משמש, כאמור.

ריהוט גן מאלומיניום אינו מחליד, מוצע בשפע של דוגמאות גוונים וגדלים, כך שוודאי תמצאו ריהוט אלומיניום לגן שלכם, לפי טעמכם ובהתאמה לתנאי השטח והשפה העיצובית שקיים אצלכם בגן.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

תחליף לגלולות

כל כמה זמן צריך להחליף גלולות?

גלולות למניעת הריון מכילות הורמונים כמו אסטרוגן פרוגסטרון שמשפיעות על הגוף הנשי בכל מיני צורות, החל ממניעת הריון ברמה של 99 אחוזים עד לשינויים במצב

קרא עוד »
מושב עיסוי איכותי

מושב עיסוי איכותי

האם חשבתם פעם שצפייה בטלוויזיה, קריאת ספר או עיתון ואפילו המשחק עם הנכד יכולים להיות נוחים יותר?! כיום, באמצעות מושב עיסוי איכותי שמקנה פונקציונאליות בריאות

קרא עוד »
דירות דיסקרטיות

דירות דיסקרטיות

אם אתם מחפשים דירות דיסקרטיות בצפון למשל במחיר ואיכות מעולה שתוכלו לבלות בהן, יהיה כדאי לכם לשים דגש על בחירה של דירות אך ורק דרכנו,

קרא עוד »