אם יש לכם בית עם חצר או גינה, אתם בוודאי אוהבים להעביר שם את שעות הפנאי שלכם בשלווה וברוגע.

בין אם אתם אוהבים לשבת בגינה עם חברים ומשפחה, ובין אם אתם אוהבים לשבת בגינה לבדכם וליהנות מקצת זמן איכות לבד, הגינה היא מעין מקום מפלט עבורכם, מקום רגוע שאליו אתם יכולים לברוח בכל פעם שאתם רוצים קצת הפוגה מהקצב הקדחתי של אורח החיים המודרני.

אם אתם מחפשים אחר דרכים נוספות לשדרוג החוויה שלכם בגינה או בחצר, אנחנו רוצים להציע לכם להוסיף פריט חשוב שיכול לעשות עבורכם את כל ההבדל בין גינה נחמדה לבין גן עדן של ממש – ערסל זוגי.

ערסל זוגי – אילו סוגים קיימים?

בתור התחלה, אין ספק כי אחת מהאפשרויות הפופולאריות ביותר בקטגוריה של ערסלים לגינה הוא ערסל שכיבה זוגי תלוי. במילים אחרות, הערסל הקלאסי שכולם מכירים.

הערסל הזוגי הזה מוחזק באמצעות חבלים משני עבריו, וכמובן שחשוב לקשור אותו לעמודים חזקים ויציבים שיוכלו לשבת במשקל של הזוג שבכוונתו לשכב עליו.

ערסל זוגי מדגם זה אידיאלי עבור שני אנשים שרוצים להתבטל ביחד תחת כיפת השמיים.

עבור זוגות שרוצים להתפנק, אבל לא להסתכן באפשרות להירדם על הערסל ביחד, יש גם ערסל ישיבה זוגי.

ערסלים לגינה אלה יכולים להגיע במבנה של ערסל תלוי, או במבנה של ערסל ישיבה המהווה חלק ממתקן – מה שאומר שלא תצטרכו להסתמך על עמודים או עצים כדי להשתמש בו.

ערסל זה מושלם עבור זוגות שרוצים לשבת בחצר או בגינה ביחד ולקרוא ספר, לשתות קפה או סתם לשבת בחיבוק ידיים ולהתמוגג משביעות רצון בזמן שהילדים משחקים בחצר ומתרוצצים לכל עבר.

 

אולי יעניין אותך גם אביזרי קמפינג