עובד שעוזב חברה, לרוב נותן מתנה. המתנה הזו יכולה להיות משהו פשוט כמו חבילת שוקולדים או משהו משמעותי יותר כמו אייפד. הרבה פעמים גם החברה בוחרת להעניק מתנה לעובד שעוזב. מתנות עם מסרים מעצימים לעובדים עוזבים הן דרך מצוינת להשפיע לטובה על חייהם של העובדים.

מה המטרות הנפוצות של מתנות עם מסרים מעצימים לעובדים שעוזבים?

מטרת מתנות לעובד שעוזב הללו היא להראות שהחברה העריכה את עבודתו הקשה ונאמנותו של העובד בזמן שהיה איתם. הם גם מודיעים לעובדים שתרומתם לחברה זכתה להערכה ומוערכת על ידי מעסיקיהם. הרבה פעמים מתנות אלו נועדו להניע עובדים לעזוב את המעסיק הנוכחי שלהם ולהצטרף למעסיק אחר שבו הם יוכלו לחוות דברים חדשים, להכיר אנשים חדשים וליהנות משכר גבוה יותר.

אנחנו יכולים לעזור לעובדים שעוזבים על ידי מתן מתנות עם מסרים מעצימים. אנחנו יכולים גם לעזור להם על ידי התמקדות בחוזקות שלהם ולתת להם משהו שהם צריכים כדי לשמור על מוטיבציה בקריירה שלהם.

איפה כדאי לקנות מתנות עם מסרים מעצימים לעובדים שעוזבים?

חנויות מתנות פופולריות במקומות רבים בעולם. הן נמצאות בעיקר בקניונים יוקרתיים ובחנויות יוקרה. הם לא רק מוכרים סחורה, אלא גם מספקים שירותים כמו אריזת מתנות ושירות לקוחות. עם הופעת המסחר האלקטרוני, אנו רואים את עלייתן של חנויות מקוונות. ככל שאוכלוסיית העולם גדלה ויותר אנשים עוברים להשתמש באינטרנט וממילא קל יותר להגיע לחנויות כאלו.

החנות המומלצת תהיה חנות ששמעתם עליה בעבר. אל תפנו לחנות שרחוקה מהכתובת אליה אתם מעוניינים לשלוח את המתנה…

חשוב לבדוק את המחיר. אבל בנוסף, בדקו שהחנות מציעה מארזים לעובדים שאתם מעוניינים לרכוש עבור העובדים שלכם. לא לכל חנות מתנות יש מבחר גדול.