מי שמחפש בית אבות עם מחלקה סיעודית ניצב בפני נקודה לא קלה. לא פשוט לאתר את בית האבות המתאים בו ניתן להפקיד את ההורה המבוגר בלב שקט. הגיל הזה הינו רגיש כל כך. הנפש כבר לא בעלת כוחות כפי שהייתה בשנים הראשונות, והגוף דורש את שלו. ואנחנו מקווים שההורה יקבל בבית האבות מענה כללי לכל הצרכים שלו. כי רק כך הוא יהיה מאושר. רק כך נמנע מצבים לא נעימים של קדרות ומרירות.

המקום שלכם בכפר סבא והסביבה – בית גיל פז

אם אתם מחפשים עבור ההורים שלכם את הטוב ביותר, בית גיל פז זה המקום שלכם. כאן תמצאו את כל מה שאתם מחפשים. כי כאן ממתין לכם צוות מקצועי שעושה הכול כדי להמתיק לכם את התקופה המורכבת הזו. והקשישים שחיים כאן מסכימים עם כל מילה שלנו. כי אנו עושים הכול כדי לשפר את איכות החיים שלהם. ולעזור להם ליהנות מזקנה מכובדת ונוחה ככל האפשר.

הצוות המקצועי שלנו

בית אבות גיל פז המחלקה הסיעודית ממתין לכם עם צוות מקצועי ומסור במיוחד. כל אחד רואה מולו את הקשישים ואת הנשמה שיש מאחורי הגוף החלש. את הלב שפועם תחת מסווה של פנים קמוטות ויכולות פיסיות ירודות. ואכן, הקשישים חשים את החמימות הזו שממלאה את המקום. זה מה שעושה להם טוב על הלב ומאפשר להם לחיות כאן באווירה מופלאה ובהרגשה טובה במיוחד.

מענה מקצועי לכל קשיש

לצד זאת יש לנו מענה מותאם לכל קשיש לפי מצבו. הצוות הרפואי שלנו לוקח אחריות מלאה על התיק הרפואי של כל אחד מהקשישים, ודואג לעשות כל שניתן כדי לשמור על המצב הבריאותי הנוכחי ולמנוע הידרדרות במצבים סיעודיים ברמות שונות.