כולנו חולמים על חיים בריאים לאורך כל החיים, לא נרצה להגיע למצב שאנחנו סיעודיים וצריכים עזרה של אחרים. אך למרות זאת המציאות מראה לנו לרוב אחרת, שאנשים מבוגרים צריכים הרבה תמיכה, וגם מגיעים למצבים שצריכים סיעוד של מישהו אחר, ראו לדוגמה. אם אתם זקוקים לסיעוד, ונדחיתם על ידי חברתי הביטוח, ננסה להבין במאמר זה מה עשיתם לא נכון. 

ביטוח סיעוד פרטי

כיום הרבה אנשים יודעים שעל מנת לבטח את עצמם בצורה אידיאלית והטובה ביותר, עליהם לשלב ביטוח סיעוד פרטי אשר מבטיח זכויות ופיצויים נוספים בנוסף לאלו שהמדינה נותנת. ביטוח סיעוד הוא בעצם הבטחה וחוזה של חברת הביטוח עם אדם פרטי, לפיו האדם משלם סכום פרטי וזוכה פיצויים כספיים במקרה הצורך, ראו לדוגמה תביעת סיעוד באתר שי סולטן. מצב סיעודי אמנם לרוב קורה כאשר אנחנו מגיעים לגילאים מבוגרים, אך ישנם מקרים שבהם גם אנשים צעירים נמצאים בסיטואציות סיעודיות, בעקבות פציעה בעבודה או מחלות קשות. אדם סיעודי הוא בעצם אדם שלא יכול לבצע פעולות יומיומיות באופן עצמאי, כמו לקום ולשכב, להתלבש, להתרחץ, לאכול, לשתות וזקוק לעזרה של אדם אחר.

מקרים שבהם חברת הביטוח דוחה את התביעה

מכיוון שחברת הביטוח הינו גוף עסקי, היא תעשה כל שביכולתה לא לשלם כסף שהיא לא צריכה, ולכן אנחנו שומעים הרבה פעמים סיפורים על אנשים שהחברת ביטוח דחתה אותם כאשר היו צריכים אותה באמת. לכן רצוי ממש לעבור על פוליסת הביטוח שלכם יחד עם עורך דין לביטוח סיעודי, שייראה לעומק שהכניסו בפוליסה את כל מה שאתם צריכים, שייראה שאין אותיות קטנות ולא נראות, כך שחס וחלילה במקרה הצורך תקבלו את מה שמגיע לכם. אם כבר נדחיתם פנו לעורך דין מומחה בתחום ועזרו בו לזכות בכסף שמגיע לכם, ובעזרה שלה אתם נזקקים.