הכנת מזון מצריכה אביזרים מיוחדים. בין היתר אנו צריכים למצוא לעצמנו את האביזרים המקלים, המגנים והמאפשרים עבודה בטוחה במטבח או בתנאי שטח. אחד האביזרים הרווחים והנחוצים הם כפפות נגד חום! מדובר על פריט נחוץ שמאפשר לנו לטפל במזון חם, בכלים רותחים ובתנורים מהבילים תוך שאנו עצמנו מוגנים לגמרי מפני כוויות או תחושת חום קיצונית ולא נעימה.

ניתן למצוא בשוק כפפות מסוגים שונים. לדוגמה, כפפות לשימוש מול סירים ותבניות תנור. אך לא תמיד כפפות אלו מספקות הגנה מספקת, שכן במקרים רבים אנו צריכים להתעסק עם טמפרטורות גבוהות כל כך, כאלו שהכפפות הרגילות לא מספקות לנו הגנה נדרשת.

כפפות מותאמות לגובה הטמפרטורה

במידה ואנו מתעסקים עם טמפרטורות גבוהות במיוחד חשוב להתארגן עם ציוד מתאים, ציוד מיוחד שיכול לאפשר לנו התעסקות גם עם חום גבוה יותר וגם עם כלים ומאכלים רותחים מאוד. כדי לספק הגנה לכפות הידיים שלנו אנו צריכים כפפות נגד חום שהן מורכבות מכמה שכבות גם יחד שכבות אלו מקנות לנו את ההגנה המיטבית שתאפשר לנו לבצע את הפעולות הנחוצות ללא כל חשש.

כפפות נגד חום בטמפרטורות גבוהות תהיינה מורכבות מכמה שכבות גם יחד, זאת כדי לשמור על עמידות מול חום גבוה ולהיטיב את ההגנה לכפות הידיים שלנו.

כפפות בטיחות לידיים ולמגע עם מזון

היות וכפפות אמורות להגן על הידיים שלנו, אך גם לבוא במגע עם מזון, חשוב מאוד לבחור את הכפפות שהחומר מהן הן מיוצרות מתאים להיות במגע עם מזון. העובדה שהכפפות נחשפות לחום גבוה לצד המזון מביא לכך שעלול להיות מופרש חומרים רעילים שיפגעו במזון. הכפפות הבטוחות לשימוש תהיינה עמידות בחום.

> למגוון מקצועי ואיכותי של אביזרים ומוצרים לגרילמנים שבינינו בקרו באתר חברת ה.ב סחר!