רוצים לשפר את הבריאות שלכם אבל בדרך מקורית וטעימה? יש לנו את השייק המנצח; שייק הרבלייף הוא מבין היחידים שמרכיב בתוכו את כל הוויטמינים המתאימים לתזונה סופר בריאה. האם הוא מתאים לכל הגילים?

שייק הרבלייף

אחד מהדברים הטובים שיצאו לעולם בזמן האחרון, הלו השייקים מעוררי התיאבון שלא רק תורמים לבריאות שלנו, אלה אף נותנים לנו את הטעם המושלם של שייק פירותי כמו שצריך. אם פעם היינו צריכים לחפש שייקים לא הכי טעימים כדי להרזות, מהיום, יש לנו את הרבלייף שייק הבריאות.

איך להכין שייקים בריאים?

הכנת שייקים בריאים, היא תהליך הרבה יותר פשוט ממה שהייתם מתארים לעצמכם, והפוסט הזה יראה לכם איך להכין כמה סוגים שונים של שייקים בריאים שאתם הולכים לאהוב.

אני חושב שלאנשים רבים יש תפיסות שגויות לגבי מה הם באמת שייקים בריאים. אני יודע שכשהייתי צעיר יותר, חשבתי ששייקים בריאים הם אלה שקניתי בשוק. למרבה הצער, הייתי מזמין משם שייק גדול אחרי לילה של מסיבות וחושב שאני ממלא את הגוף שלי באוכל בריא. 

לא ידעתי שהשייקים האלה, היו מלאים לעתים, ביוגורט קפוא ממותק ויכולים להכיל עד 460 קלוריות (פשוט תסתכלו על שייק האסאי שלהם).

כיצד להכין שייק מיוחד ומזין?

כדי להכין שייקים בריאים באמת, אתם צריכים להיות זהירים עם החומרים שבהם אתם משתמשים. כל עוד אתם ממלאים את המקפיא שלכם בפירות קפואים ושומרים על כמה מרכיבי בסיס שימושיים בהישג יד במקרר מדי שבוע, הכנת שייקים תהיה עבורכם סופר קלה ומזינה.

שייקים בריאים, מורכבים, בדרך כלל, מהמרכיבים שבהם אתם משתמשים לטעם השייקים שלכם, כמו הפרי עצמו, ומשם תוסיפו את מרכיבי הבסיס שלכם ולטעמכם.

 

לעוד מידע, בקרו באתר של מוצרי הרבלייף