חיסון משושה, הוא חיסון ממש חשוב לחיית המחמד שלכם. במאמר זה מסביר את חשיבותו וניתן ערך בשבילכם בהבנת החשיבות של חיסון משושה לכלב שלכם.

מה זה חיסון משושה, ומי צריך אותו? |

חיסון משושה הוא חיסון שנעשה לכלבים בגיל מוקדם. כאשר הם יוצאים לשחק בגן המשחקים ובקרבת כלבים החרים, קרציות שונות נדבקות אליהם וגורמות להם בכל גופם לכאבים עזים שלפעמים אף יכולים להגיע לכדי חולי.

חיסון לכלב- זה מאוד חסכוני |

עלות הניתוח / עיקור של חיית המחמד של חיית המחמד שלכם, היא הרבה פחות מאשר העלות של הובלה וטיפול בבזבוז אצל הווטרינר. זה גם עולה על עלות הטיפול כאשר הכלב שאתם כל כך אוהבים, בורח ונכנס לקטטות עם התועה השכונתית.

עיקור וסירוס חיית המחמד שלכם טוב לקהילה |

בעלי חיים משוטטים, מהווים בעיה אמיתית באזורים רבים במדינה. הם יכולים לטרוף את חיות הבר, לגרום לתאונות דרכים, לפגוע בבעלי החיים המקומיים ולהפחיד ילדים. עיקור וסירוס דואגים לרסן ולמתן את בעלי החיים שלכם.

לעקר את הכלב או לא? |

כדאי לאפשר לחיית המחמד שלכם לייצר צאצאים שאין לכם כוונה לשמור עליהם. זה לא שיעור טוב לילדים שלכם – במיוחד כשכל כך הרבה בעלי חיים לא רצויים, מגיעים למקלטים. ישנם טונות של ספרים וסרטונים זמינים, כדי ללמד את ילדיכם על לידה בצורה אחראית יותר.

עיקור וסירוס עוזרים להילחם באוכלוסיית אוכלוסיית חיות המחמד |

כל שנה, מיליוני חתולים וכלבים בכל הגילים והגזעים, מורדמים או סובלים מבעיות אחרות שהרשויות מטילות עליהם. המספרים הגבוהים הללו, הם תוצאה של מלטות לא מתוכננות שניתן היה למנוע באמצעות עיקור או סירוס.

לעוד מידע, בקרו באתר https://www.animalcenter.co.il/