כל מי שמגדל כלב או חתול בבית, יודע עד כמה חשוב להשקיע בהם. מי שלא ישקיע בחיות המחמד שלו, יגלה מהר מאוד שהחיות חולות, חסרות אנרגיה ובחלק מהפעמים אף נכנסות לדיכאון. על מנת למנוע את המצבים האלו, חשוב לספק לחיות המחמד את כל הצרכים שלהן. מדובר כמובן על זמן איכות, משחקים וליטופים, ביקורים קבועים אצל הווטרינר וכמובן צעצועים וחטיפים שונים. אך המרכיב החיוני ביותר לבריאות של בעל החיים שלכם, הוא המזון שבעל החיים צורך לפחות פעמיים ביום. במידה ומדובר על מזון זול ולא איכותי, בעל החיים שלכם יאלץ לחיות על חלבון מהצומח שאינו נספג היטב בגוף, חומרי טעם וריח שמפריעים לעיכול תקין ופחמימות ריקות כגון תירס, שכלל אינן מתעכלות. אך מזון איכותי, כגון הילס, יכול לגרום לכל כלב ולכל חתול לבריאות חזקה ולמצב רוח טוב יותר.

הילס אוכל לכלבים וחתולים – כדאי להכיר!

הילס אוכל לכלבים וחתולים נחשב ללא ספק למזון איכותי ומומלץ ביותר. מדובר על חברה מוכרת וידועה, המייצרת כמות גדולה של סוגי מזון שונים. ניתן למשל למצוא מזון ייעודי עבור חתולים הסובלים ממחלות בדרכי השתן, כלבים שסובלים מהשמנת יתר, גורים וכדומה. כל אחד יכול למצוא את המזון האידיאלי ביותר עבור הצרכים הספציפיים של חיית המחמד שלו, במטרה להבטיח לה חיים טובים ומאושרים יותר. חברת הילס מעסיקה צוות מחקר ייעודי, האחראי על ייצור המזון בהתאם לצרכים של כל כלב וכל חתול. מדובר על חברה שמקפידה יותר מכל חברה אחרת על איכות, תקנים מחמירים ועמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום. 

לסיכום, הילס אוכל לכלבים וחתולים נחשב לאוכל המומלץ ביותר בתחום (בדקו גם את המותג אקאנה). כל אחד ממרכיבי המזון נבדק בצורה היסודית ביותר, על מנת לוודא את הטריות שלו ואת האיכות שלו.