אנו מעבירים כשליש מהחיים שלנו בשינה ולכן יש חשיבות רבה למזרן עליו אנחנו ישנים. תפקיד המזרן הוא לתמוך מבחינה אנטומית בכל חלקי הגוף עם דגש על הראש, הצוואר, הכתפיים, הגב והירכיים. שאנחנו ישנים אנחנו צריכים להרגיש שנוח לנו, שאנחנו לא קמים תפוסים כתוצאה משינה על מזרן שלא מתאים לנו ושהשינה שלנו הינה רציפה, איכותית וטובה עבורנו.

הנה כמה סימנים חשובים שכדאי להכיר שמעידים על כך שזהו, הגיע הזמן להחליף את המזרן הישן בחדש.

רכשתם את המזרן לפני יותר משבע שנים

הסימן הראשון שהגיע הזמן לרכוש מזרן חדש הוא מדד הזמן. ההמלצה הבריאותית הינה להחליף מזרן אחת ל-6-8 שנים ולכן אם עברו יותר משש שנים, זה הזמן לבדוק את מצבו של המזרן וכנראה שגם הגיע הזמן להחליפו.

המזרן בלוי

אם המזרן קרוע, מצהיב מאוד, לא תומך כמו שצריך בגוף שלכם, זה בדיוק הזמן להתחיל להתעניין בטכנולוגיות החדשות ולרכוש מזרן חדש. ראו לדוגמה מזרן לילדים!

אתם קמים בכל יום עם גוף כואב

אם אתם מרגישים שבכל בוקר אתם קמים תפוסים, כואבים וזה לא קשור לפעילות גופנית מאומצת או חדשה שהכנסתם ללוח הזמנים שלכם, יכול מאוד להיות שהגיע הזמן להחליף את המזרן שלכם. תוכלו להתנסות במוצר למשך כמה שבועות ואז להבין האם באמת המזרן מהווה את מקור הבעיה או שהבעיה היא אחרת.

יש לכם בעיה אורטופדית והמזרן שלכם לא תומך בה

אם אתם סובלים מכאבי גב כתוצאה מעומס, פריצה או בלט דיסק, כתף קפואה, דלקת או כל בעיה אחרת שמקורה אורטופדית, הגיע הזמן להחליף את המזרן ולרכוש מוצר שיתאים לבעיה ואף יסייע להפחית את הכאבים.

זכרו – מזרן חדש אמור לתמוך בגוף שלכם ולהתאים לצרכים שלכם, אז אל תתפשרו והכנסו עכשיו אל אתר AEF הנדסת שינה בקליק ובחרו את המזרן המושלם!