מי מאתנו לא אוהב לשתות את הקפה שלו חם, טעים ומלא קצף? כמה מאתנו לא מוכנים להתפשר על לעשות את זה במקום הכי מתאים – בבית קפה ארומטי, חמים ונעים לשהייה? אם אתם מנהלים בית קפה אתם חייבים לוודא כי לקהל הלקוחות שלכם, הקבועים וגם אלו שלא, יש את התנאים הכי טובים לשתות את הקפה ולהנות מהמאפים והעוגיות שלהם כמו שצריך. אחד האלמנטים שנמצאו הכי יעילים בשיפור הרגשת וחווית שתיית הקפה בבתי קפה זה בראש ובראשונה הריהוט.

יתרונות של ריהוט בית הקפה שלכם

בתי קפה שרוהטו בצורה מושכת ונעימה לשהייה נמצאו מושכים יותר לקוחות לבוא ולרכוש שם מוצרים. ריהוט לבית קפה יכול להגדיל את התודעה של הלקוחות והאנשים בסביבה לגבי מיקומכם בקניון או במתחם הקניות, ליצור זיכרון מוחשי אצל אנשים שעוברים בקרבת מקום בשל הייחודיות שלכם וכמובן להוסיף לרשימת הלקוחות הקבועים שלכם עוד ועוד אנשים שישמחו לחגוג את חווית הקפה שלהם אצלכם.

כיצד לרהט את בית הקפה שלכם?

כל בית קפה לוקח איזושהי נישה מיוחדת שהוא רוצה לשדר. ישנם בתי קפה שמתחברים לווינטז', נוסטלגיה והרגשה של פעם, ובהתאם לכך יבחרו לרהט את המקום בכורסאות בד עם מרקמים מתאימים לשנות ה60' ה70' או כל תקופה היסטורית אחרת המאופיינת בחברה הגבוהה שנהנית מזמן איכות בבתי קפה. לעומת זאת, יהיו כאלו שיתחברו לסגנון ריהוט מודרני, עם פסי ייצור של כורסאות ושולחנות חדישים המותאמים לסביבה צעירה ותוססת.

כל בית קפה צריך לרהט את המקום שלו בעיקר על פי מה שהוא רוצה לשדר לציבור וכמובן על פי טוב הטעם של מה שהלקוחות שלהם מתחברים. שילוב נכון של קפה טוב באווירה טובה תרים לעסק שלכם.

למידע נוסף היכנסו לאתר של רהיטי הכח