לאחר לילות ארוכים וסופי שבוע מלאי השראה, סיימתם לכתוב את ספר הסיפורת שתמיד חלמתם להגיש לקהל הקוראים. מתוך שאיפה לייצר לעצמכם קהל קוראים נאמן, וכמובן גם הכנסה יציבה וגבוהה ממכירה של ספרים מצליחים, החלטתם להוציא את הספר לאור וליהנות מתחושת סיפוק ממציאת ספרכם על מדפי הספרים בחנויות.

למרות שעמלתם קשה מאוד עד לסיום כתיבת הספר, כדאי שתכירו את המציאות העכשווית של הסופרים – תהליך כתיבת ספר הוא קשה ומורכב, וכך בדיוק כך תהליך ההוצאה לאור של הספר. בפועל הוצאות ספרים מעניקות את העדיפות והבמה לסופרים מוכרים ופופולריים, כך שסופרים עצמאיים נזנחים הצידה וכך גם ההכרה שבספר שהם כתבו.

לכן אם אתם תוהים כיצד תוכלו לקבל את ההכרה כסופרים מתחילים, תשמחו לדעת כי באמצעות הוצאה לאור באמזון תוכלו לקבל את ההכרה וההצלחה שתמיד חלמתם עליה.

דברים שכדאי לדעת על הוצאת ספרים באמזון

אם תמיד חשבתם שאמזון משמש כפלטפורמה מסחרית מקוונת למכירה של מוצרים לבית, לעסק, פריטי אופנה ולבוש ועוד – תתפלאו לגלות כי האתר מאפשר גם להוציא לאור ספרים, ובמיוחד עבור סופרים עצמאיים מתחילים שהתנסו לראשונה בכתיבה והוצאת ספר לקהל הקוראים הרחב. בשונה מהוצאת ספרים סטנדרטית, אמזון מאפשרת לסופרים להפיץ ספרים על פי דרישה, וכך להימנע מהדפסה מיותרת של עודף ספרים שעשויה לעלות לסופר כסף רב.

מה היתרון של עריכת ספר באמזון?

נוסף לאפשרות של הוצאת ספרים לאור לקהל הישראלי והבינלאומי, אמזון מאפשרת לבצע עריכה של ספרים גם לאחר שהם כבר יצאו לאור והופצו דרך האתר. בדרך הזו הסופר יכול לתקן שגיאות כתיב, טעויות בדקדוק וכל עריכה לשונית אחרת הנחוצה למיצוי איכותו של הספר.