המאמר באדיבות Hilltop

סרט תדמית. בוודאי שמעתם כבר על המושג הזה, ראיתם כמה וכמה סרטים מהסוג הזה, אך עדיין לא יצא לכם להכיר אותו מקרוב. אז אם אתם פה, כנראה שהגיע כבר הזמן. ואם כבר הגעתם עד לכאן, לפחות תצאו עם מידע מועיל וידע נוסף בעניין סרטי תדמית.

מהו סרט תדמית?

סרט תדמית מיועד לכל מי שמעוניין לשווק גוף מסוים ולעניין בו את הציבור. זה יכול להיות מוצר חדש, זה יכול להיות עסק שהוקם וזו גם יכולה להיות התרמה למוסד חינוכי או לארגון חסד. בסרט תדמית מוצגים כל הפעילויות של אותו גוף, תוך כדי הדגשת הפינות היפות שלו. בסוף הסרטון תהיה בדרך כלל הנעה לפעולה כמו למשל מספרי טלפון או כתובת של העסק, אמצעי ליצירת קשר לצורך העברת תרומה וכן הלאה.

כמה עולה סרט תדמית?

מחיר של הפקת סרט תדמית הינו גבוה יחסית למחיר של הפקת סרטונים מסוג אחר וזאת בשל האופי הייחודי שיש בסרטונים מהסוג הזה. סרטון תדמית הינו סרטון שדורש הרבה מאוד עבודה בשלבים של לפני העריכה עצמה. הסיבה לכך היא, שמכיוון שהמטרה בסרטון הזה היא לעניין את קהל היעד במה שהסרטון עוסק בו, יש צורך לתכנן אותו באופן קפדני ולהתייחס בתשומת לב מרבית לכל שנייה שבו. 

איך קובעים את המחיר לסרט תדמית?

בעריכת סרט תדמית ישנם הרבה מאוד שלבים שיש לעבור וכל אחד מהם מוסיף למחיר הסופי. כך למשל – בניית תסריט; זה דבר שאסור לוותר בסרט תדמית. מכיוון שככל שהתסריט יהיה בנוי באופן מקצועי יותר, כך ההצלחה של הסרטון תהיה גדולה יותר. כמו כן, יש צורך לשכור שירותי קריינות על מנת שיהיה פס קול מקצועי שילווה את הסרטון.