כחלק מהעיצוב הכללי של הבית היקר שלכם, יצירת חצר אחורית מושלמת למשחקים, היא התגשמות החלום הישראלי. כל בעל בית רוצה ליצור לעצמו את הגינה המפנקת והמושלמת ביותר, והאלמנט הכי חשוב לבעלי בתים רבים הוא דק עץ בטיחותי שיכסה את הרצפה ועליו אפשר להניח מיטות שיזוף בכיף. ההשקעה בדק עץ הוא אומנם השקעה משמעותית, אך היא לא מסתיימת בכך. לאורך השנים אתם צריכים להשקיע בטיפולי תחזוקה שונים כדי לשמור על העץ תקין ולהבטיח שכל אחד מבני המשפחה שלכם מוגן ובטוח, בחצר האחורית שלכם.

שלושה פרמטרים לעלות תחזוקה של דק עץ

אם אתם רוצים להבין מה היא העלות הסבירה לשירות תחזוקת דק, רצוי להתייחס לשלושה פרמטרים:

  1. סוג הטיפול – ישנם טיפולי תחזוקה שונים, שנעים בין שימוש בחומרי הברקה לבין החלפה של חלקים מהדק. לכל טיפול יש את העלות שלו, ולא תמיד אתם צריכים להשתמש בכל סוגי הטיפולים לדק שלכם.
  2. תדירות הטיפול – אם הדק שלכם הוא ברמת תחזוקה גבוהה יחסית, והבלאי שלו נמוך, תדירות טיפולי התחזוקה תהיה נמוכה יותר, כמו גם סוג הטיפולים הנדרש. וכתוצאה מכך, עלות הטיפולים תהיה נמוכה יותר. 
  3. איכות העץ – ככל ואתם בוחרים להשתמש בעץ איכותי יותר להתקנה בחצר האחורית שלכם, כך עלויות התחוקה לטווח הארוך יהיו גבוהות יותר.

מפקידים את הדך בידיים מיומנות

כדי לקיים שגרת תחזוקה איכותית ונכונה לכם, אתם רוצים לבחור גם את אנשי המקצוע המיומנים ביותר בתחום העיסוק שלהם. ועל כן, ייתכן שתרצו להשקיע עוד משאבים כלכליים כדי למצוא חברת תחזוקה מקצועית בתחומה, שתלווה אתכם לאורך השנים. זו היא הערובה שלכם לשימור כל איכויות הדק שרכשתם לבית שלכם, למשך פרק הזמן הממושך ביותר, בצורה האולטימטיבית. 

> בחרו לכם פינת אוכל לגינה בקישור