אנשים רבים אוהבים להשתמש במראה פנורמית. מראה פנורמית היא אחד מאביזרי הבטיחות המועדפים. יש גדלים שונות של מראה פנורמית יש מראות פנורמיות קטנות בגודל 30 ס"מ ויש מראות פנורמיות גדולות בגודל 100 ס"מ. כאשר אתם בוחרים מראה אתם שואלים את עצמכם איזו מראה לבחור.

> מה זה מעכבי בעירה לעץ

בחירת מראה פנורמית

בחירת מראה פנורמית תלויה בשני גורמים מרכזיים. היא תלויה בצרכים של הלקוח והדרישות בשטח. מראה פנורמית קונים כדי לספק צרכי בטיחות. כדי שתהיה הבטיחות הכי טובה היכן שאתם ממקמים את המראה. לכן חשוב לבחור מראה פנורמית טובה וגם לשים אותה במקום הנכון בצורה מדויקת.

מראה פנורמית גדולה

מקובל לחשוב כי ככל שהמראה גדולה יותר היא גם טובה יותר. זה נכון בגלל העובדה כי מראה פנורמית גדולה תראה את הפרטים שהיא משקפת גדולים וברורים יותר. כמו כן אם אתם רוצים לשקף פריטים במרחק גדול חשוב שהמראה תהיה גדולה כדי שתראו בצורה ברורה גם פריטים רחוקים מאוד.

מראה גדולה מבטיחה יותר בטיחות. יש כל מיני גדלים מקובלות של מראות פנורמיות:

מראה פנורמית בינונית

הרבה בוחרים במראה הפנורמית הבינונית בקוטר 80 ס"מ כי זה מתאים גם להתקין אותה בחוץ וגם בתוך מבנים. זה גודל המראה שאנשים אוהבים. צריך לזכור שהגודל של המראה לא זה שקובע את זווית הראיה שהמראה נותנת. למראה יש קמירות וקמירות של העדשה קובעת את זווית הראיה הפנורמית.

> מידע מקצועי והמלצות נוספות ניתן לקבל באמצעות אתר https://shinmm.co.il!