אנחנו נמצאים הרבה זמן ביום בחדר השינה שלנו, אדם בממוצע ישן 7-8 שעות ביום, לכן אנחנו רוצים לאפשר לעצמנו שינה נעימה, מפנקת ובריאה. לכן חשוב לנו לבחור את המצעים שייתנו לנו בדיוק את הדבר הזה. מצעים נעימים מבחינה תחושתית, מצעים מעוצבים ונעימים לעין שלנו וכך נדע שאנחנו יכולים ללכת לישון רגועים כל לילה ולילה

מצעים בגודל הנכון

חשוב ממש לבדוק את גודל המזרן שלכם, יש מצעים של בית"ר ירושלים למשל במגוון גדלים ואחד הדברים הכי מעצבניים שיש זה שהסדין לא מתאים למזרון, מתחיל לצאת החוצה ופתאום אתה מוצא את עצמך ישן על המזרן ללא סדין בכלל. לכן תמדדו את המזרון שלכם ותקנו מצעים שמתאימים בול למזרן שלכם.

הבד שמתאים לכם

יש מגוון של בדים למצעים, יש מצעי כותנה, סאטן, מיקרופייבר,פלנל ועוד רבים וטובים. יש בדים גם סינתטיים וטבעיים וכולם מעולים, כאן חשוב הטעם האישי של כל אחד. רצוי להתסכל על שלושה גורמים: סוג הסיבים, צורת האריגה ועובי הסיבים. כל אלה יכולים להגיד לכם אם המצעים האלו יהיו נעימים וטובים עבורכם או שפחות, מתוך מגע וניסיון אישי.

סינתטי או טבעי

אחת השאלות הגדולות בעולם המצעים היא האם לקנות מצעים טבעיים כמו כותנה, שידועים יותר בדים נושמים, ופחות מזיעים בהם, או לקנות בדים סינתטיים שלעיתים יותר נעימים, זולים ומתאימים לרובנו. את ההחלטה הזו אתם צריכים לעשות עם עצמכם, להבין מה הטעם האישי שלכם ולפעול מתוך כך.

עזרה מקצועית

אם אתם עדיין לא בטוחים איזה מצעים לקנות לביתכם, אתם יכולים תמיד להגיע לחנות בכתובת הזו, להתייעץ וליהעזר במומחים בתחום שיידעו לכוון אתכם בדיוק למה שאתם צריכים. כמו כן, בחנות תוכלו לעשות השוואת מחירים וכך לצאת בהרגשה בטוחה ורגועה.