איך מנקים את השטיחים בבית?

ניקוי שטיחים אמנותי

שטיחים נמצאים כמעט בכל בית, וגם במשרדים רבים, מרפאות ובנייני משרדים, והם מהווים חלק חשוב בעיצוב הפנימי של החדרים והמסדרונות. לכן חשוב לשמור על רמת תחזוקה גבוהה ולמנוע חדירת אבק ולכלוך, וכן שיער או שאריות מזון. מדי פעם כדאי לעשות ניקוי יסודי כדי שהשטיח יהיה נעים למגע וייראה טוב לאורחים ולמבקרים. ניקוי שטיחים בסיסי יכול להתבצע בבית בעזרת שואב אבק אבל ניקוי יסודי דורש התערבות של אנשי מקצוע ולפעמים יש צורך לשלוח את השטיח לניקוי במפעל. חברות ניקוי מציעות גם ניקוי שטיחים אמנותי וגם ניקוי שטיחים מקיר אל קיר, אשר אינם ניתנים לפירוק, והן שולחות אנשי מקצוע לבצע את העבודה אצלכם, מידע נוסף כאן באתר.

ניקוי שטיחים ביתיים מיועד לשמירה על הברק שלהם ולסילוק מטרדי לכלוך והעלמת כתמים שנגרמו כתוצאה מתקלות בלתי צפויות, כמו שפיכת צבע או חדירת מים. ניקוי יסודי מיועד לאנשי מקצוע ולא לדיירים, וזאת מאחר שנדרשים חומרי ניקוי מיוחדים. חברה מקצועית מתמחה בניקוי כל סוגי השטיחים תוך שימוש בחומרי ניקוי עדינים וגם מטאטא מיוחד לשטיחים. כמו כן, מנקים מקצועיים יכולים לבתע את העבודה בזמן קצר יחסית ולחסוך לכם צורך בהקדשת זמן רב למשימה זו. שטיחים מקיר לקיר מסובכים במיוחד לניקוי ולכן נדרשת התערבות של אנשי מקצוע. גם במקרה זה חשוב לבחור חברה אמינה ובעלת ניסיון רב בתחום ולהבין מנציגיה לאיזה תוצאות תגיעו ומה משך הזמן הנדרש לביצוע הניקוי, כולל עלויות כמובן.

שמירה על ניקיון השטיחים

הקפדה על כללים בסיסיים תסייע לכם לשמור על ניקיון השטיח ולהאריך את זמן השימוש בו. רצוי לשאוב ממנו אבק מדי שבוע ולהימנע מהנחת חפצים כבדים שעלולים להותיר סימנים.   

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

השתלת שיער בזקן

השתלת שיער בזקן

כאשר מדובר על תחום של השתלת שיער, רוב האנשים חושבים באופן אוטומטי על השתלת שיער בקרקפת. אך חשוב לזכור כי ישנם לא מעט אנשים, אשר

קרא עוד »