מה אם מכשיר אחד יכול להפוך את החדר שלכם לנוח יותר, להוזיל את חשבון החימום והקירור, לייצר תאורה שימושית ולהוסיף בו זמנית כתם של סגנון קישוט? האם תהיו מעוניינים? אנשים רבים יופתעו לגלות שהמכשיר הוא מאוורר תקרה מעוצב בדיוק לטעם שלכם.

איך להתאים מאוורר תקרה מעוצב? |

מאווררי תקרה הומצאו בסוף שנות השמונים של המאה העשרים, השימוש במאווררי התקרה גבר בהתמדה במשקי בית בארה"ב במהלך המחצית הראשונה של המאה העשרים, ככל שהפכו למשתלמים יותר. 

עם כניסתו של מיזוג האוויר בשנות החמישים, מאווררי התקרה איבדו את הפופולריות שלהם, אך עשו חזרה משמעותית בתחילת שנות השבעים במהלך משבר האנרגיה. מאז, מאווררי התקרה הפכו ממש ל"מתקן" קבוע ברוב הבתים.

מאוורר תקרה מעוצב |

בבתים רבים, ניתן למצוא מאווררי תקרה מעוצבים שמתאימים לכל בית, חדר וחלל. מאווררי תקרה, הפכו עם השנים לפריט שהוא רהיט לכל דבר ועניין ורבים רוכשים אותו גם בגלל העיצובים המרהיבים שבאים איתו.

בדרך כלל הוא מתאים לכל חלל ולכל חדר כך שתמיד תוכלו להזמין מאוורר תקרה בגודל הרצוי ובסגנון ומסוים שאתם חושבים שיתאים לחדר שלכם, ולעיתים אף למצוא מאווררי תקרה בהנחה משמעותית ומשתלמת.

יתרונות מאוורר תקרה |

עלויות אנרגיה מופחתות: מאווררי תקרה, למעשה, לא מורידים את הטמפרטורה בחדר. עם זאת, האוויר שהם מפיצים יכול לגרום לחדר להרגיש קריר יותר משלוש עד ארבע מעלות. על ידי הגדרת התרמוסטט, תוכלו לחסוך 30-40 אחוזים בחשבון החשמל שלכם.

סגנון קישוט נוסף: עם כל כך הרבה סוגים שונים של מאווררי תקרה בשוק, קל למצוא את המושלם המשלים כל סגנון קישוט בחלל הבית שלכם. מאווררי תקרה לחדרי ילדים זמינים בכל מיני דוגמאות, החל מפרת משה רבנו, פרחים, גלובוסים, ספורט ועוד.