במידה ואתם חברי קיבוץ מסויים או בעלי עסק פרטי אשר שוכן בקיבוץ, סביר להניח שאתם זקוקים לחשיפה רבה יותר עבור העסק שלכם בכדי להגיע לקהל יעד רחב ומגוון יותר ולהביא לכך שלא רק חברי הקיבוץ מכירים את העסק שלכם אלה רבים אחרים גם כן. במאמר הבא הבאנו עבורכם מספר טיפים ועצות לכיצד להביא את העסק הקיבוצי שלכם לחשיפה רחבה יותר ומה עליכם לעשות בכדי להגיע למטרה נעלה זו. קראו בהרחבה על יזמות עסקית בקיבוצים!

ביקורות טובות מתיירים אשר מגיעים לאיזורכם

דרך נהדרת לקדם את העסק הקיבוצי שלכם הוא בעזרת ביקורות טובות מתיירים אשר ביקרו בבית העסק שלכם ויצאו שבעי רצון וכתמורה לשירות הנהדר שקיבלו רוצים לפרגן לכם באמצעות פידבק חיובי. את המשוב החיובי רצוי שהם יפרסמו באחד מהרשתות החברתיות שלהם ובכך הם משתפים את החוויה הטובה שקיבלו עם כלל החברים שלהם. זוהי דרך נפלאה לקבל חשיפה גדולה בקרב אנשים רבים שהם אינם חבריי הקיבוץ או מאיזור מגורכם.

חשוב לציין שזוהי אינה בושה לבקש מהלקוחות להעלות משוב חיובי במידה ואכן היו שבעי רצון מהשירות שקיבלו וכיום הדבר הוא מאוד לגיטימי ומקובל בקרב העסקים השונים.

שיתוף פעולה עם בעלי מקומות אירוח ונופש

בהנחה שיש באיזורכם מקומות אירוח שונים כגון צימרים, בתי מלון וכדומה אתם יכולים לפרסם את עצמכם אצלהם בבית האירוח באמצעות מודעה יפה או פלייר קטן המסביר בקצרה ובתימצות מה בדיוק כולל העסק שלכם היכן הוא נמצא שעות פתיחה ועוד. כתוצאה מכך כלל האנשים אשר מתארחים באיזור יכירו אתכם ואף עלולים להגיע אל בית העסק שלכם לביקור כאטרקציה של הנופש או כדרך חוויתית להעביר את החופשה שלהם.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן למצוא באתר מסלול ירוק!