שתלי שבלול – שתלים כוכליארים (COCHLEAR IMPLANT – CI)

שתלי שבלול מיועדים לאנשים עם אובדן שמיעה חושי-עמוק. עם סוג זה של אובדן שמיעה, תאי השיער באוזן הפנימית נפגעים ואינם יכולים לאתר צלילים כמו שצריך. שתל שבלול עוקף את תאי השיער הפגועים הללו ומשדר אותות חשמליים למוח, שם הם מתפרשים כצליל.

מערכת שתל שמיעה ELECTRIC-ACOUSTIC STIMULATION) EAS) – גירוי אקוסטי חשמלי

EAS הוא השילוב של שתי טכנולוגיות: טכנולוגיית השתלת שבלול לצלילים גבוהים, וטכנולוגיית מכשירי שמיעה לצלילים נמוכים. על ידי שימוש בשתי טכנולוגיות שונות במכשיר אחד, תוכלו לשמוע את מגוון הצלילים המלא, כך שיהיה לכם הרבה יותר קל לשוחח עם חברים, ליהנות ממוזיקה ולתקשר בחיי היומיום. 

מערכת שתל אוזן תיכונה – VIBRANT SOUNDBRIDGE

מערכת שתלים לשמיעה אוזן תיכונה יכולה לספק איכות צליל טבעית לאנשים עם אובדן שמיעה מוליך, מעורב או חיישן. בניגוד למכשיר שמיעה, המגביר צליל מחוץ לאוזן, מערכת שתל אוזן תיכונה מביא את הצליל היישר אל פנים האוזן. דרך השמיעה החדשנית הזו מבטיחה גם איכות צליל טבעית נהדרת, ומקלה על השמיעה על הדברים שאתה הכי אוהב.

שתל בהולכת עצם BONE BRIDGE 

שתל הולכת עצם BONEBRIDGE יכול לספק איכות צליל אופטימלית לאנשים הסובלים מאובדן שמיעה מוליך או מעורב, או חירשות חד צדדית. שתל בהולכת עצם הוא שתל שמעוצב סביבך, המשתמש. בהיותו כולו מתחת לעור, השתל הארגונומי לא משאיר אותך עם פצעים פתוחים או שגרת טיפוח לעור לדאוג לה. 

מערכת שמע בהולכת עצם ADHEAR

 ADHEAR היא מערכת הולכת עצם מהפכנית, שמביאה צליל לאנשים הסובלים מאובדן שמיעה או חירשות חד צדדית, קראו באתר זה בהרחבה.  ADHEAR משתמשת בדור האחרון של טכנולוגיית הולכת עצם בכדי לתת לך שמיעה נהדרת, ללא צורך בניתוח. פשוט הדבק את מתאם ADHEAR מאחורי האוזן שלך, לחץ על מעבד השמע והתחל לשמוע באופן מיידי.