אם אתם מחפשים את הדרך להפוך את האימון הביתי שלכם לאפקטיבי ומקיף – הגעתם למקום הנכון. גומיות אימון הם אביזר כושר חסכוני להפליא באמצעותו אפשר להרכיב אימון חזק ללא צורך בהוצאה כספית משמעותית. במידה ואתם נוהגים להתאמן בבית ומעוניינים בחיזוק יעיל של פלג הגוף העליון ופלג הגוף התחתון – כדאי לכם להכיר תרגילים עם גומיות. 

התאמה של הגומיות לרמת הכושר הנוכחית

אימון עם גומיות ניתן להתאים בצורה מדויקת לרמת הכושר של המתאמן. בניגוד לעבודה עם משקולות שמחייבת אתכם בבחירת משקולות מתוך המבחר הקיים, עם גומיות התנגדות אתם לא מוגבלים. לאחר שתתרגלו אימון עם גומיות תגלו שאפשר להשתמש במספר גומיות במקביל בכדי להגביר את ההתנגדות ולהגדיל את האתגר. 

למי זה מתאים?

גומיות התנגדות הן אביזר כושר בו כל אחד יכול להשתמש. האימון פשוט וקל כך שלא תתבקשו ללמוד תרגילים מורכבים. בין אם אתם מתאמנים מתחילים או וותיקים – הגומיות יתאימו לכם כאביזר אימון ראשי או משני. הגומיות מפעילות את כל הגוף וניתן להרכיב מהן אימון מלא. אביזר כושר כמו גומיות אידאלי בעבור אלו שמעוניינים להתאמן בבית ואין להם מקום למתקן כושר גדול כמו אופני כושר או משקולות. הגומיות אינן דורשות שטח אחסון והתרגילים אינם דורשים מרחב. הגומיות נכנסות בקלות לכל תיק כך שתוכלו להמשיך להתאמן גם מחוץ לבית. 

איך מתחילים?

השימוש בגומיות התנגדות מומלץ לחיזוק פלג הגוף העליון, חיזוק פלג הגוף התחתון, מתיחה וחימום בתחילת האימון, תרגילי גמישות. על מנת להרכיב לעצמכם תכנית אימון מקיפה ולהכיר תרגילים שמתאימים לכם, כדאי לקבל הדרכה ממאמן כושר מקצועי שמתמחה בתחום. סט של גומיות לאימון תוכלו לרכוש בחנויות לציוד ספורט כמו fitbander. כדאי להקפיד לרכוש מוצר איכותי שתואם את המידות שלכם ומחזיק מעמד לאורך זמן.