המאמר באדיבות https://daniel-group.net

אם נתקלתם בנזילה שהחלה אצלכם בבית, אל תנסו לתקן אותה לבד. למעשה, אל תנסו למצוא אותה לבד. כשזה מגיע לדברים שאין בכם שליטה מלאה בהם, עדיף להשאיר אותם לאנשי מקצוע. וכאשר מדובר בנזילות, מאתר נזילות מקצועי מגיע עם ציוד מדויק המתאים לעבודת איתור הנזילות, טיפול בהן ותיקון האזור בו התקיימה הנזילה. 

באיזה ציוד משתמש מאתר נזילות מקצועי?

בלונים לאיתור נזילות

כמובן שלא מדובר בבלונים רגילים אלא לבלונים שמסייעים לאיתור נזילות. בלונים אלו מוכנסים אל הצנרת כאשר הם מרוקנים מאוויר, דבר המאפשר להכניס אותם בקלות אל האזור הרצוי בצנרת ולאחר שהבלון ממוקם מנפחים אותו ובעצם מונעים ממים לעבור בצינור. כך, במידה וקיימת נזילה, היא תתגלה תוך כמה דקות. 

שעון לחץ לבדיקת לחץ מים

כחלק מהאפשרויות הניתנות למאתרי נזילות מקצועיים בכדי לגלות האם קיימת נזילה בצנרת קיים גם שעון הלחץ המאפשר לבדוק את כמות המים הקיימת בצנרת, כמה היא אפקטיבית והאם גם כאשר הלחץ תקין קיימת סטייה במד הלחץ. בדיקה זו מסייעת לוודא שקיימת נזילה בצנרת ומאפשרת טיפול זריז בבעיה.

מצלמה תרמית למציאת נזילות

מצלמה תרמית, כשמה כן היא, עובדת על הבדלי טמפרטורה ומגיבה כאשר יש שינוי תרמי באזור אותו היא מצלמת. התגובה באה לידי ביטוי בצבעים. כאשר ישנו שינוי דרסטי ונקודתי באזור אותו המצלמה מצלמת, היא תראה בוודאות היכן הנזילה בצינור והיכן צריך לפעול בכדי למזער את הנזקים אותו היא עושה. 

מדבקות פאצ' לנזילות

פאצ'ים קיימים בעולם כמעט בכל תחום בו דעתכם מצליחה להגיע אליו. צמיגים, בדים, מתכות וגם בעבור נזילות בצנרת. פאצ'ים אלו נותנים למאתרי הנזילות את היכולת לתקן נזילה מזערית בעזרת פאצ' מקצועי שאוטם בצורה אבסולוטית את הנקודה הנוזלת ויאפשר זרימה חלקה בצינורות.