במהלך החיים, כל אדם מחפש לו דרכי פרנסה נוספים ושונים. יש אנשים שעם כספם הם מעדיפים לקנות רכב נוצץ, אחרים יעדיפו להשקיע בחנות שווארמה או עסק מכניס אחר וכמובן, יש את המתקדמים. אלא יעדיפו להשקיע בנדל"ן בחו"ל. אז איפה הכי כדאי?

נדל"ן בחו"ל – איפה הכי כדאי להשקיע? 

אי אפשר לייחס את התופעם של קניית נדל"ן בחו"ל לשנים האחרונות אך כן ניתן לומר שהעסק המכניס הזה של מציאת קרקע מחוץ לגבולות ישראל, תפסה תאוצה יותר ויותר בשנים האחרונות דווקא.

אנשי עסקים רבים עושים את הונם בשלל מקומות ברחבי הגלובוס. אם זה בקניית קרקעות במיאמי, פלורידה, או ברחבי אירופה.

האם כדאי להשקיע בנדל"ן? 

ראשית, כן. ההשקעה בנדל"ן היא ההשקעה הכי בטוחה בשבילכם. מכל כיוון שתסתכלו על זה, השקעה כזו היא כל מה שאדם צריך כדי לחיות בביטחון ובידיעה שיש לו מאין גב. גב כלכלי או גב נדל"ני קבוע אבל יש לו על מי להישען בזמן משבר כלכלי.

למה דווקא נדל"ן בחו"ל? 

פשוט מאוד. קניית בית להשכרה בחו"ל, הוא הרווח הכי נקי שניתן להפיק והתשואה עליו היא רבה יותר (באחוזי תשואה) מאשר קניית נכסים שאינם נדל"ניים. עצם העובדה שהבית, כך ברוב מוחץ של המקרים, תמיד יהיה מושכר, מביאה את בעל הדירה להכנסה קבועה ויציבה בחייו.

למי מתאים לקנות נדל"ן בחו"ל? 

אין אדם מסוים שלו זה מתאים, אלא קניית בית בחו"ל מתאים לכל אדם בלבד שהוא מסכים שאחד מנכסיו יהיו מעבר לגבולות מדינתו. רבים מהאזרחים מעדיפים לראות ולבקר מידי פעם בנכס שלהם אך כאשר הנכס נמצא מעבר לים, לרבים יכולים לחשוש מזה.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על השקעות ביוון באתר אחד על אחד