השקעות מעל 100 אלף שקלים – איפה כדאי להשקיע?

במידה ויש בידכם מאה אלף שקלים והגעתם למסקנה שהשקעה היא הדרך הטובה ביותר לשמור על כספכם ולמנף אותו לטובת רווח נוסף, הגעתם למקום הנכון, והמסקנה שלכם בהחלט במקומה. השקעות החל ממאה אלף ₪, בסיכון כמה שיותר נמוך, בהחלט יכולות להניב פירות יפהפיים. 

בורסה או נדל"ן כמו בקישור? היכן כדאי להשקיע את הכסף? היכן הסיכוי הגבוה ביותר, אל מול הסיכון הנמוך ביותר? 

השקעות החל ממאה אלף ₪ בשוק ההון – קופת גמל להשקעה

שוק ההון מציע לכם להצטרף לקופת גמל להשקעה במגוון רחב של מסלולים ורמות סיכון שונות. ההשקעה יכולה להתבטא במניות בארץ או בחו"ל, ובדרך כלל תנוהל על ידי בתי השקעות מורשים. חשוב לקחת בחשבון מספר יתרונות בסוג ההשקעה הנ"ל:

החיסרון במקרה הזה מתייחס לתקרת ההפקדה שתוכלו להפקיד, ועל התשואה השנתית הממוצעת, אשר במקרה הזה עומדת על 4%-5% בלבד, אפשר בהחלט להשיג תשואות יפות יותר. 

השקעות החל ממאה אלף ₪ בשוק ההון – מניות

אחת האפשרויות הפופולאריות להשקעה היא באמצעות השקעה ישירה במניות, באמצעות חשבון הבנק האישי או חשבון מסחר בבית השקעות. בעולם המניות, אנו ממליצים בחום להתייעץ עם אנשי מקצוע, למי שאין ניסיון בתחום, במיוחד כאשר מדובר בהשקעות בעלי סדרי גודל רחבים. 

היתרונות של השקעה באמצעות מניות:

את החסרונות של השקעות בשוק המניות חשוב לציין גם כן:

השקעות החל ממאה אלף ₪  – השקעות בנדל"ן בחול 

בשוק הנדל"ן, המצב נראה מבטיח יותר מאשר בשוק ההון. בשנים האחרונות נפתחו אופציות מעניינות אשר מאפשרות בעלות ממשית על נכס מניב, עם השקעה של החל מאה אלף ₪, ללא הלוואת משכנתא. מודל ההשקעות בדיור מוגן באנגליה למשל, תחום השקעה אשר צומח במהירות גדולה, השקעה היא ביחידה בדיור מוגן אשר פעיל ועובד, מדובר על תשואה של 10% בחוזה שכירות ל25 שנה. בעסקות מסוג זה יש פטור ממס רכישה, הפרויקט מנוהל על ידי חברת ניהול מקצועית ומנוסה, השקעות מסוג זה נחשבות כהשקעות מניבות מהיום הראשון.

> עוד על השקעות בנדל"ן בחו"ל בלינק https://britania.co.il/2018/04/30/real-estate-investments-abroad