אנו מבלים כיום ברכב הפרטי שעות רבות. בין אם מדובר בנסיעה לעבודה, בין אם מדובר בנסיעות לצרכים פרטיים, בין אם מדובר על נסיעות עבודה ועוד. השמש הישראלית בעיקר בעונת הקיץ אך גם בחורף מסנוורת ומחממת את הרכב. על מנת למנוע עד כמה שניתן את ההשלכות בגין אותה השמש, כדאי מאוד לבחור בציפוי חלונות נגד השמש הישראלית. כיום ניתן למצוא סוגי ציפויים שונים לחלונות הרכב וחשוב מאוד שתבחרו את הציפוי המתאים לרכב שלכם ביותר ואת אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

האם חוקי לצפות את חלונות הרכב?

לא מעט אנשים תוהים האם חוקי לצפות את חלונות הרכב. על אף שבעבר משרד התחבורה לא אישור לבצע תהליך ציפוי או השחרת חלונות לרכב מטעמי בטיחות, הרי שכיום מכיוון שניתן להכהות את חלונות הרכב באמצעות טכנולוגיית לייזר חדישה וכן ניתן לצפות את חלונות הרכב במדבקות מיוחדות העשויות מפולימרים עמידים ועל כן, משנת 2005 מותר לצפות את חלונות הרכב על פי חוק.

יתרונות של ציפוי חלונות לרכב

אחד היתרונות הגדולים ביותר של ציפוי חלונות לרכב הוא האפשרות של הציפוי המדובר לסנן את קרינת השמש ברמה של למעלה מ95 אחוזים. כמו כן, הציפוי מסייע להפחית את רמת החום שנוצרת בתוך הרכב באופן משמעותי. ציפוי זה שומר על הריפוד של הרכב לאורך זמן, מאפשר לכל אדם להשיג את הפרטיות המבוקשת לו ברכבו וכן, חוסך גם בצריכת הדלק השנתית. מדובר על דבר בעל יתרונות רבים ועל כן, אין ספק שכדאי כיום לצפות את חלונות הרכב, אך בד בבד חשוב מאוד לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום זה. רק אנשי מקצוע שמכירים היטב את התחום, ידעו כיצד להתאים לכם את ציפוי החלונות הרלוונטי והמתאים ביותר לכל הצרכים שלכם.