בשנים האחרונות יש גידול צפוי בצרכנים שעושים שימוש יומיומי עם הטלפון הנייד. בשביל לדבר ולשוחח בטלפון, תצטרכו לרכוש SIM, שיהווה כתקשורת בין הטלפון הנייד לבין מכשירי התקשורת שממוקמים באזור. הצרכן הממוצע תמיד מעדיף מחיר על איכות, טווח המחירים שאליהם הצרכן מכוון הם: 25-30 ₪ ולא יותר.

קצת על חברת פלאפון

פלאפון היא חברת אשר מתמחה בשירותי תקשורת מתקדמים. הרוב המוחלט שאליו היא מכוונת הוא מכירת קווי סלולר במחירים נוחים. החברה בהנהגת רן גוראון ובבעלות של חברת התשתית הענקית – בזק. לכאלה שזוכרים, החברה צצה לראשונה איפה שהוא בשנות ה- 80, ומאז הצליחה לגייס יותר ממיליון לקוחות פעילים. כיום, החברה פרסה את אנטנות התקשורת בכל אזור אפשרי בארץ, לרבות מדברים ואזורי שממה. השאלה הטובה מכולן – איזה חבילה הכי משתלמת לצרכן הממוצע, בפסקה הבאה נענה אליה.

איזה חבילה באמת הכי חסכונית ומשתלמת בפלאפון

לחברת פלאפון יש המון מה להציע – חבילות פלאפון כוללות שירותים לעסקים, מכשירים ניידים, וקווי סלולר שונים. לאחר בדיקה ומחקר ממש רציני, הגענו לחבילה המומלצת והחסכונית ביותר בחברת פלאפון. החבילה מעניקה לכם רשת אינטרנט של עד 100 מגה, שיחות ו- SMS ללא הגבלה. כל התענוג הזה יעלה לכם כ- 29.99 ₪ לחודש.

כמו בכל חבילה, גם כאן יש תנאים מסוימים. מדובר על מחיר מבצע שתקף רק לאנשים שמחזיקים ב- 2 קווים או יותר. כמו כן, החבילה בתנאים ללקוחות חדשים בלבד.

לסיכום, חבילות סלולר כמו זאת מתאימות גם לאנשים שמבלים מול הנייד 24\7, או שמשתמשים בו לצורך נתב ביתי.
חבילה מאוד מומלצת אשר תספיק לכם לכל שימוש אפשרי! לכם, ולמשפחה.

לסיכום

חברת פלאפון מציעה מבצע מדהים ומטורף לזמן מוגבל, שמי שלא ייקח אותו – פשוט יפסיד. מדובר בחבילה החסכונית ביותר שראינו השנה. בהקשר לנגיף הקורונה, החבילה ממש יכולה להוזיל לכם עלויות, ולגרום לכם לנשום קצת יותר טוב בתקופה הזאת.