במצב הנוכחי אדם שנתפס על אחזקה או שימוש בקנאביס לצורך אישי יקבל קנס ולאחר מספר פעמים יעמוד בפני דין פלילי. כך שזה משהו שאתם צריכים להיות ערים אליו מבחינת הדרך שבה החוק חל עליכם. יתרה מכך, ישנה כוונה לחוקק אי הפללה אמיתית, לפיה לא תהיה ענישה על צריכה ואחזקה של קנאביס.

במידה ואתם נאלצים להתמודד עם תיק פלילי, בשל העובדה שתפסו אתכם מספר פעמים צורכים קנאביס, ואתם מעוניינים לסגור אותו – אז יהיה כדאי לכם לוודא שאתם בוחרים לפנות אל עורך דין מוביל שידע לעזור לכם ולעשות כל מה שצריך כדי שתקבלו את כל הזכויות שמגיעות לכם.

תהיו מודעים לחוק כשמדובר על קנאביס

אתם צריכים להבין שאם אתם לא רוצים להסתבך לשווא עם הרשויות, אז זה יהיה חשוב שתהיו מודעים לזכויות שלכם ומה שהחוק אומר כשמדובר על צריכה אישית של קנאביס. זה יוכל לעזור לכם להתמודד טוב יותר עם המצב ולהיות בטוחים שאתם עושים כל מה שצריך על מנת להיות בראש שקט.

עליכם להקפיד לעשות כל מה שאתם יכולים על מנת לוודא שאתם מתנהלים על הצד הטוב ביותר ולא מוותרים על הזכויות שלכם במידה ונקלעתם למצב שבו נתפסתם צורכים קנאביס. זה ללא ספק חיוני למדי.

הסתבכתם? פנו לעורך דין בהקדם

אם יצא לכם להסתבך בשל צריכה של סמים קלים, אז יהיה כדאי לכם לשים לב שאתם בוחרים לפנות בהקדם האפשרי דרך לינק זה אל עורך דין שיוכל לחלץ אתכם מהבוץ. אין לנו ספק שזה משהו שיוכל לעזור לכם במידה רבה ולחסוך לכם לא מעט סימני שאלה בנושא. כך שאתם צריכים לעשות את הצעד הנכון במובן הזה ולא להתפשר בשום צורה.