ישנם רגעים כאלה שבהם מחפשים מקום נעים, שלוו, לפגישה זוגית כשאין עיניים סקרניות מסביב. לפעמים אתה רוצה לארגן לך ולזוגתך מפגש סודי להתייחדות, כי מי רוצה שידברו עליו מאחורי הגב כל אותם הרכלנים וכל אותן הרכלניות. לפעמים את צריכה את המקום, הפינה השקטה להתייחד עם האהוב שלך, בלי שמישהו אחר ינעץ מבטים, בלי הקנאים והקנאיות. מחפשים פינה שקטה במרכז להתייחדות? צימרים לפי שעה בת"א זו האופציה הנכונה בשבילכם. קרוב יותר מכפי שחשבתם, שקט ושלווה ותנאים מושלמים למעשה האהבה המושלם. 

השקט שמגיע לכם ביחד, בלי לנסוע רחוק 

כשאתם מרגישים שנחוץ לכם הזמן שלכם יחד, אתם רוצים להתייחד רק את והוא, רק הוא ואת. הרי מה כבר ביקשתם, כמה רגעים של אושר, קצת זמן ביחד. רגעים שלוקחים את השגרה הרגילה ושופכים פנימה צבעים חיים, קצת אושר, קצת הנאה, קצת יחד. כשאין לכם את הזמן לסופי שבוע ארוכים, כשאין לכם את החשק לחפש מקומות רחוקים שקשה להגיע אליהם, חדרים לפי שעה במרכז סוגרים את הפינה. פשוט נכנסים לרכב ונוסעים. מהר מאוד מגיעים, מבלים יחד בשניים ונהנים בפרטיות מבורכת, כמו שצריך. 

פינה שקטה בתנאים מפנקים 

מפגש רומנטי או מפגש זוגי לוהט הולכים נהדר עם פינה שקטה. אבל חדרים לפי שעה בראשון לציון ובכלל במרכז אינם רק המקום הנכון לשקט ושלווה, להתייחדות ביחד. בחדרים הללו תמצאו תנאים מפנקים, כל מה שצריך בשביל שתיהנו בכיף שלכם. מיטות רכות ונעימות, כמו במיטב המלונות. מקלחונים או ג'קוזי מפנקים. פינת צפיה ופינת קפה וכל יתר הדברים הקטנים מסביב. התאורה שמחמיאה לבילוי הזוגי, המצעים הנעימים, המוזיקה, אם אתם אוהבים שיהיה משהו ברקע, הצלילים שמתאימים כל כך כשנכנסים לאווירה.